Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Riaušės

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search

Riaušės - tai toksai susiėjimas žmonių, kurį pareigūnai vaiko, bet žmonės nesutinka su tuo ir nesileidžia vaikomi, todėl didvyriškai tam išvaikymui priešinasi ir taip toliau, o paskui būna daug nekaltų aukų.

Gi kaip žinia, Lietuva irgi prasidėjo nuo visokių riaušių, kurias Sąjūdis darė, o paskui baisūs riaušininkai puolė per Sausio 13 pareigūnų tankus ir šaudėsi vieni kitus kulkomis, kad pavaizduotų bejėges aukas, šitaip giliai pažemindami visokius KGB darbuotojus, už ką Lietuva jų iki šiol neatsiprašė ir dar grasina persekiot, kas įrodo, kad visas Atgimimas išties tėra klaiki fašizmo apraiška.

O bendrai tai riaušės būna susijusios dažniausiai su visokiais komunistais, fašistais, anarchistais ir profsąjungomis. Ir prasideda paprastai nuo nekaltų mitingų, demonstracijų begi piketų.

Nepriklausomybės laikais įvyko tik vienos Riaušės prie Seimo, net neįdomu. O kadangi riaušininkai gavo ir lazdų, ir dujų ir guminių šratų bei šaltosios, dargi liepė kolektyviškai nuostolius apmokėti - tai vargu ar daugiau kas ryšis buntavotis čia.