Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Artūras Ketlerius

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
(Nukreipta iš Komjaunimas.lt)
Jump to navigation Jump to search
 Crystal Clear app help index.png 
Bent dalis šiame straipsnyje išdėstytos faktinės medžiagos kelia abejones, o jei tiksliau - panašu į šyvos kumelės sapną.
Įtariame, kad čia tik gandai apie alternatyvią realybę, su šiuo pasauliu (aprašomais faktais, įvykiais, daiktais ir žmonėmis) neturintys nieko bendra. Todėl paskelbtas paneigimas, kuris viską neigia.
Konkrečias pastabas skaitykite straipsnio aptarime. Ir nepamirškite - jei turite teisingesnių faktų, galite juos čia pat pataisyti ir papildyti tinkamais faktais!

Artūras Ketlerius (tai slapyvardis, o tikras vardas - Andrej Zabukovskij-Goldman), apsiskelbęs kokiu tai komjaunuoliu, ėmė ir sukūrė blogą, katras vadinasi Komjaunimas.lt, o visas tiesiog trykšta antikomunistiniais ir kažkokiais dešinuoliškais pasisakymais, neretai dar nukreiptais netgi prieš Frontą, tai atleiskite dabar už tokį klausimą: kaip taip dabar yra, kad komjaunimo vardą žeminantis tinklaraštis iki šiolei dar neuždarytas, kaip melaginga informacijų klastojimo priemonė? Kur žiūri visuomenė, leidžianti šiam tinklaraštininkui skelbti apie tai, kaip sovietmečiu žmonės žalodavosi, kad tik į armiją nereiktų eiti?

Vienok, jei jau užmiršim tokius išpuolius bei keistą požiūrį į politikas, tai reiks tada prisiminti ne menkiau keistesnį Komjaunimo autoriaus polinkį į, atleiskite, meksikietiškus serialus, kurių jaudinančias ištraukas jis reguliariai deda savo Google Plus profilyje. Ir dar pramaišiui su kažkokiomis laidomis apie tai, kaip moterims reikia įsisiūti dirbtinius papus ir prisivaryti silikono į lūpas. Kaip sklando gandas, kažkokioje tokioje laidoje jis pats dalyvauja, kaip koks tai žurnalizdas ar tai kažkas panašaus.

Vienok, jei ir tą jau užmiršim, tai paaiškės, kad tasai autorius vien tam, kad galėtų užtrolinti savo skaitytojus, dalį savo postų paskelbia su slaptažodžiais, o tų slaptažodžių nepaskelbia niekur. Tai, būkim kuklūs ir nepasidrovėkim pasakyti, tai yra žeminantis poelgis.

Vienok, jei net ir tą jau užmiršim, anasai kartą nuvažiavo į Taliną, kur užsitrenkė Makdako tualete, o paskui iš savo kinietiško iPhone klono rašinėjo per internetus į socialinius tinklus, prašydamas, kad kas nors išsiaiškintų, kokiame jis tualete ir makdake yra, paskambintų į tą makdaką telefonu ir paprašytų, kad darbuotojai jį išleistų. O paskui šituos savo nuotykius, praleisdamas kai kurias pikantiškas pagalbos prašinėjimo detales, dar ir aprašė savo paties bloge.

Čia gal jau ir nėra ką daugiau pridėt, nes jau ir taip čia visiems aišku matyt.

Dar žr.