Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Blogai

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
(Nukreipta iš Blogas)
Jump to navigation Jump to search
Vyrai ir moterys neretai nustoja rašyti savo blogus. Tyrimai rodo, kad priežastys abiejų lyčių atveju būna skirtingos

Blogas - tai kai neturi portalo, o internetuose visvien nori pasireikšt. Tai aišku paprasti žmonės eina į kokius nors forumus ar socialinius tinklus, o jau kai žmogus pilnas visokių minčių ir nori būti kietu, tai užsiregistruoja kokį nors blogą, taip tapdamas blogeriu ir bandydamas išgarsėti ant visos Lietuvos ir sukonkuruoti su kokiu nors Delfiu.

O Kalbainiai siūlo sakyti tinklaraštis, bet tik dibilai taip šneka, todėl Pipedija sako - blogas ir viskas! Blogas ir reiškia blogą. Dar būna blogesnis, blogesnysis, blogėlesniausias, blogėlėtinas ir Pasikiškiakopūsteliaudamas - (nachuj).

Tai vat, blogus pildo tokie žmonės pasivadinę blogeriais. Tai čia būna blogai suaugusiems, o kai pildo blogiukai, tai reiškia, kad blogas skirtas vaikams, o jiems į Pipediją negalima, nes N-18

Tai aišku, kad dauguma registruojasi blogus visokiose blogofermose, bet kai kurie gudresni ir nuosavus domenus visokius išsiperka ir taip toliau, tai pasidaro taip, kad išties kaip ir nedidelis koks portalas beveik.

Tai aišku, pilna visokių įžymybių dabar turi blogus nuosavus, tai čia net nedrąsu pradėt vardint, tiek jų daug...


Tikresnė tiesa apie tai, kas yra blogai ir blogeriai

Blogus rašo dažniausiai visokie grafomanai, kai jau neranda, kas juos skaitytų, nes iš kokių nors Rašykų juos išmetė už neįdomumą, o į kokį nors laikraštį juo labiau nepriima. Tai ką gi tokiam daryti? Žinoma, kad susiranda kokią nors blogofermą, gal dar ir kokią prašmatnesnę, kur sėdi kokie nors politikai - kaip kokiame PoPo, o tada ir pradeda rašinėti savo kliedesius, save pačius iškilmingai vadindami blogeriais.

Daugelis perdeda blogerių įtaką, nes visi žino, kad šie yra nykštukai - taip netgi patsai Artūras Račas kažkur galimai sakė. Vidutinis blogas turi vieną skaitytoją - patį blogerį, kuris skaito savo paties grafomanijas. Na, dar kartais blogerio mamą ar kokią nors jaunesnę sesutę į savo skaitytojus įtraukia. Gi tie kurie vaizduoja pasikėlusius, paprastai skaitytojų turi kokius 7 ar netgi 13, nes susiburia į blogerių grupuotes, kuriose visi skaito vieni kitus ir visaip giria.

Populiariausias blogas ant Lietuvos gi yra toksai Kleckas Buržujus, kuris kas antrą penktadienį paskelbia kažkokius Penktadienio internetus, susidedančius iš negražios patyčių kultūros ir pigaus pr0n - tai šitas susilaukia skaitytojų gal netgi daugiau, kaip 99.

Užtat kadais ir pats Andrius Užkalnis viešai paskelbė, kad jis esąs ne blogeris, nes gėda taip vadintis.


Blogai
yra vienas žydmasonių
Lietuvos blogeriųBezdzione su bananais.jpg
Lietuvos žydomasoniai blogeriai

Andrius UžkalnisBeata NicholsonRokiškis RabinovičiusRomas SadauskasGeležinė LapėArtūras RačasTomas ČyvasGiedrėDammitUser Friendly BitchCommon SenseUagaduguVienastoksQuemmVidmantas NuolaidaŽavintaIceBlueSkirmantėKleckas BuržujusBronislovas BurgisChiotasEzgFosronEnorcaGobbitasPrometejasZbygniewas PiwacijusMr-ScriptTadas VidmantasVirginijus SavukynasLeonidas DonskisUlevičiusGediminas GasiulisKarolis PociusAndrius VyšniauskasAurimas GuogaKleivaKraupuLigitaNenieneneneKasparas PociusKarolis JachimavičiusZezereNuo D'aiLidžitaDebesylaLabas, Lietuva!