Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Bronislovas Burgis

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search
 Crystal Clear app help index.png 
Bent dalis šiame straipsnyje išdėstytos faktinės medžiagos kelia abejones, o jei tiksliau - panašu į šyvos kumelės sapną.
Įtariame, kad čia tik gandai apie alternatyvią realybę, su šiuo pasauliu (aprašomais faktais, įvykiais, daiktais ir žmonėmis) neturintys nieko bendra. Todėl paskelbtas paneigimas, kuris viską neigia.
Konkrečias pastabas skaitykite straipsnio aptarime. Ir nepamirškite - jei turite teisingesnių faktų, galite juos čia pat pataisyti ir papildyti tinkamais faktais!
Štai ir jis - nuostabusis Bronislovas Burgis.

Bronislovas Burgis buvo ir jau nebėra, nes 2020 metų pavasarį numirė, kaip tik per koronaviruso epidemiją, bet gal ir ne nuo viruso. Tai daugybė visokių politikų ir šiaip apsimetėlių labai liejo graudžias ašaras, pasakodami, koksai dvasingas mokytojas buvo Bronius Burgis. Vienok ar toks jis buvo, ar anoks jis buvo, bet jau daugiau nebėra.

Taigi, ir šis Pipedijos puslapis ta proga yra uždaromas ir gal jau nebebus keičiamas, nes prasmės tą daryti jau nebebėra.


Senos istorijos apie Bronislovą Burgį

Bronislovas Burgis, dar vadinamas Bronius Burgis - tiesiog nuostabus, nuostabus žmogus, tikras įrodymas, kaip eilinis žmogus gali tapti žurnalo redagtoriumi, o ir apie internetus rašyti. Apie Pipediją žurnale Kompiuterija tai jau nebeparašys, nes, tiesą sakant, toks žurnalas dabar jau nebeleidžiamas. Betgi Bronius dar turi savo nuosavą blogą, kuriame jisai rašo ką nori, tai gal būtent jame ir parašys apie Pipediją?

Žinomas kompiuterių žurnalistas, knygelių apie kompiuterius autorius, olimpijadėlių organizatorius, dėstytojas, blogeris. Labai mėgsta Brazdžionį. Savo kompiuterines paskaitas anonsuoja Brazdžionio eilėraščiais. Vakarais skaito Žemaitę.

Kartą Bronislovas Burgis nutarė tapti politiku, tai nuėjo su TS-LKD į rinkimus[1], bet paskui paaiškėjo, kad ėjo su kažkokiais pažeidimais, tai iš rinkiminių sąrašų buvo tiesiog išbrauktas VRK sprendimu[2].

Pagarsėjo Bronius Burgis dėl to, kad kartą kažkokią moksleivę baugino už tai, kad ji rūkė, tai paskui per tą teko atsisakyti ir direktoriaus posto, ir dar kažkokias kompensacijas mokėti, bet tai galų gale liko teisus ir išteisintas[3]. Gi daugelis anuo metu diskutavo, sakydami, kad patyčios yra blogai, netgi kai direktorius tyčiojasi.

Tai čia tik norim pasakyti, kad šitą straipsnį sukūrėm tam, kad spauda mumis susidomėtų ir išplūstų kaip nors, nes tai labai kelia Pipedijos prestižą, nes visi tada žino, kad mes esam alternatyvus informacijos puslapis kažkoks, o ne šiaip koks briedas.


Pasiekimai

 • Doc. dr. KTU Taikomosios matematikos katedroje. Žinomas kaip griežtas, reiklus, bet objektyvus dėstytojas, daugybės išradimų autorius.
 • Vienas iš Kauno politechnikos instituto eksperimentinės vidurinės mokyklos (dabar KTU Gimnazija) steigėjų. Tiek tuomet, tiek iki šiol ši mokykla turi unikalų juridinį statusą ir autonomiją.
 • KTU Gimnazijos direktorius nuo įkūrimo. Gimnazija kasmet išugdo po keletą pasaulinių mokslo konkursų laureatų; žurnalo Veidas suvestinėse daugelį metų kartu su Vilniaus Licėjumi dalijasi lyderiaujančias pozicijas įvairiuose reitinguose - kaip absolventų įstojimas pagal pirmą pasirinkimą; įvairia užklasine veikla. Visa tai didele dalimi yra Direktoriaus nuopelnas.
 • Buvo žurnalo "Kompiuterija - PC World" redaktorius. Šis žurnalas ir Naujoji Komunikacija ilgą laiką buvo vieninteliai Lietuvos rinkoje. Neskaitant didelės dalies "užsakomojo" pro-MS turinio, šiame žurnale vieninteliame nepriklausomos Lietuvos istorijoje buvo atvirai propaguojamas atviras kodas, jaunųjų programuotojų ir matematikų skatinimas. Deja, žurnalas "Kompiuterija - PC World" nuo 2009 metų jau nebeleidžiamas.
 • Poetas.

Bronislovo Burgio žymesni pasisakymai

O gi čia jau gilios įžvalgos - Bronislovas Burgis sako, kad Rusai puola! ir taip toliau
 • Taigi dar Lietrytyje dirbdamas, Bronislovas Burgis parašė apie tai, kad Vartiklis pasirodo besąs pirmas pornografijos tinklalapis Lietuvoje. Tai čia mes tik galim pakomentuoti, kad nagi reikia bent jau mokėti internetais naudotis, jei jau taip pornūškių nori surast[4].
 • Dar kartą Bronius Burgis Kompiuterijos redaktoriaus žodyje kartą parašė apie save bei panašiai. Tai ta proga pavadino Pukomuko Kūlverstuku ir Pūkuotuku, pats pasicitavo, kaip jį kažkas vadina debilu ir parašė ištrauką kažkokią, kur apie analinį seksą kalbama. Tai čia taip ir likom nesupratę, ar ten jis rimtai apie save rašė[5]...
 • Apie studijų kokybę. Du magistrantai „Avilyje“ geria alų. „Niekaip negaliu pasirinkti magistrinio darbo temos“, – skundžiasi vienas. „Statyk du bokalus alaus – pasakysiu!“ – patikina antras. Gavęs „avansą“ sako: „PHP ir C++ programavimo kalbų lyginamoji analizė, pagrįsta CRM sistemomis“. Toliau derybos dėl turinio ir atlygio…[6]
 • Lygina ŠMM biurokratus ir savo moksleivius. Ir vis tik! Kaip norėčiau, kad visokie bukagalviai politikai, primityvūs valdininkai, nevykę medikai ir pan. bent niekam nematant pasitikrintų savo IQ. Tikslaus atsakymo jie negautų, bet gal nebegalėtų nepastebėti savo bukumo? Gal imtų elgtis kukliau, gal imtų labiau gerbti kitus žmones, jų nuomonę? Gal jie suprastų, kad kiti mokosi, lavinasi, knygas skaito, teatrus lanko.. Štai šiandien grupelė gimnazistų pradžiugino – net trys neseniai nusipirko (arba jiems nupirko…) grožinės literatūros. Galite įsivaizduoti, kas šiais laikais perka du tomus V.Hugo „Vargdieniai“?!
 • Apie mokytojo etiką. Aš jūsų neįtikinau. Jei būčiau įtikinęs, tai tūkstančiai tėvų kreiptųsi į teismus su kaltinimu, kad jų PENKIOLIKAMEČIUS vaikus lako nemokytinais, bukais, proto negalią turinčiais žmonėmis. Be jokio įrodymo! Garantuoju, kad kuris nors Europos teismas ieškinį patenkintų! Nes negalima DEVINTOJE klasėje tyčiotis iš paauglių! Taip, to mokoma devintoje klasėje!
 • Santykis su studentais ir ypač KTUG absolventais. Kol bus bent vienas studijuojantis... Studijuosiu ir aš.
 • Apie korupciją Gimnazijoje. Vargšai, jie nežino, ką reiškia mokyti kokio nors mediko vaikiuką, kuris iš anksto paskelbtas aukseliu, deimančiuku. Pabandyk iš jo nepadaryti genijaus, tėvai sienomis lips: „Kaip? Juk mūsų vaikas toks gudrus, protingas“. Ir šįryt mane aplankė mama medikė, kuri negalėjo suprasti, kaip jos gudrus ir protingas vaikas neįstojo į gimnaziją, klausė, gal kaip nors galima priimti. Tačiau ne, negalima.
 • Apie žmogaus vertę ir imidžą. Pavyzdžiui, Seimo narys Linas Karalius, garantuoju, nebuvo geriausias mokinys. Bet jis – Seimo narys, o aš ne, nors aukso medaliu baigiau mokyklą.[7]
 • Groteskiškas cinizmas nekertantiems. Esu rašęs: jei turime gerą mokytoją, tai kam mums pusėtini vadovėliai; o jei turime gerų vadovėlių, tai kam mums geri mokytojai?[8]
 • O dar kartą Feisbuke Bronislovas Burgis pasakojo, kad nesupranta ir netiki, kad Rusija kelia grėsmę - tipo "Rusai puola" ir panašiai. Tai tada ir pasidarė išvadas tie, kas iki tol išvadų dar pasidarę nebuvo.

Dar žr.


Visokie šaltiniai beigi nuorodos

Tai čia žemiau pavardinti visokie šaltiniai beigi nuorodos straipsnio melagingumui paneigti arba patvirtinti. Pipedija niekaip negali garantuoti ar atsakyti, kad nuorodose surastas turinys neatitiks tiesos irba melo.


Bronislovas Burgis
yra vienas žydmasonių
Lietuvos blogeriųBezdzione su bananais.jpg
Lietuvos žydomasoniai blogeriai

Andrius UžkalnisBeata NicholsonRokiškis RabinovičiusRomas SadauskasGeležinė LapėArtūras RačasTomas ČyvasGiedrėDammitUser Friendly BitchCommon SenseUagaduguVienastoksQuemmVidmantas NuolaidaŽavintaIceBlueSkirmantėKleckas BuržujusBronislovas BurgisChiotasEzgFosronEnorcaGobbitasPrometejasZbygniewas PiwacijusMr-ScriptTadas VidmantasVirginijus SavukynasLeonidas DonskisUlevičiusGediminas GasiulisKarolis PociusAndrius VyšniauskasAurimas GuogaKleivaKraupuLigitaNenieneneneKasparas PociusKarolis JachimavičiusZezereNuo D'aiLidžitaDebesylaLabas, Lietuva!