Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Karolis Pocius

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search
 Crystal Clear app help index.png 
Bent dalis šiame straipsnyje išdėstytos faktinės medžiagos kelia abejones, o jei tiksliau - panašu į šyvos kumelės sapną.
Įtariame, kad čia tik gandai apie alternatyvią realybę, su šiuo pasauliu (aprašomais faktais, įvykiais, daiktais ir žmonėmis) neturintys nieko bendra. Todėl paskelbtas paneigimas, kuris viską neigia.
Konkrečias pastabas skaitykite straipsnio aptarime. Ir nepamirškite - jei turite teisingesnių faktų, galite juos čia pat pataisyti ir papildyti tinkamais faktais!
Už blogo nepasislėpsi - Pocius prisišnekėjo ir gavo į liurlį... nuo škotiško žvyro

Karolis Pocius - buvo toksai blogeris kompiuterastas. Turėjo blogą, kuriame rašė apie kompus, programas ir gadžetus. Ir fyčerius. Sunkus atvejis, tipinė diagnozė. Absoliuti technologinė genezė, ryškus elektrofetišizmas. Kai kurie kaščenitai tokius diagnozuoja, kaip komputoidinius untermenšus.

Dar kartais sklando melagingi gandai, kad Karolis Pocius yra ne kas kitas, kaip plačiai pagarsėjęs Castor&Pollux. Bet tai jau būtų atskira istorija, nes išties tai nieko bendro tarp jų nėra, o tik pavardė panaši į Kasparo Pociaus. Pipedija jus informuoja, kad šitie blogeriai tarpusavy neturi išties nieko bendro.

Karolis Pocius žaidė Travianą pusę metų, per tą laiką tesugebėjo užsiauginti pusę kaimo, o paskui nutarė, kad labai jau daug laiko žaidimas suėda.

Karolis Pocius labiausiai žinomas už tai, kad išrado vertalą KPŠ, jau įsigalintį vietoj svetimybės WTF.

Taip pat Karolis Pocius yra Lietuvos Tviterio veikėjų vadeiva, kurs visus be išimčių suregistruoja kažkur savo bloge.

Taigi, bėgo metai, o ėmėm dabar ir atradom, kad kai nueini į Karolio Pociaus blogą, tai vietoje blogo kažkodėl atsidaro jo Twiteris. Taigi, blogo jau kaip ir nebėra, bet visvien legenda pasiliko.Karolis Pocius
yra vienas žydmasonių
Lietuvos blogeriųBezdzione su bananais.jpg
Lietuvos žydomasoniai blogeriai

Andrius UžkalnisBeata NicholsonRokiškis RabinovičiusRomas SadauskasGeležinė LapėArtūras RačasTomas ČyvasGiedrėDammitUser Friendly BitchCommon SenseUagaduguVienastoksQuemmVidmantas NuolaidaŽavintaIceBlueSkirmantėKleckas BuržujusBronislovas BurgisChiotasEzgFosronEnorcaGobbitasPrometejasZbygniewas PiwacijusMr-ScriptTadas VidmantasVirginijus SavukynasLeonidas DonskisUlevičiusGediminas GasiulisKarolis PociusAndrius VyšniauskasAurimas GuogaKleivaKraupuLigitaNenieneneneKasparas PociusKarolis JachimavičiusZezereNuo D'aiLidžitaDebesylaLabas, Lietuva!