Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Ligita

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search
Ne, deja čia ne Ligitos nuotrauka, o tik jos atspindis dundukų vaizduotėje...

Ligita – blogerė, dundukų Motina Terezė, Globėja ir Guodėja. Josios blogas - vienintelis per visą Lietuvą, katro straipsniai komentarų skaičiumi gali varžytis su didžiaisiais portalais. Kai kurių temų komentarų skaičiai jau viršija mistinę 1000 ribą, tad savo laiku dundukus pavaręs Račas dabar žvelgdamas tyliai verkia kamputyje...

Ligita dar studijuoja kažkokias filologijas, žurnalistikas ar panašius pseudomokslus, t.y. bando įgyti taip vadinamą „namų šeiminykės diplomą“, bet tas tai jau niekam nesvarbu. Bile tik žmogus geras būtų.

Ilgą laiką pati buvusi viena iš nežymių Račo blogo dundukių, katrą ten pastoviai skriaudė visokie piktuoliai – anų vardų geriau neminėsim, vieną gražų rytą pabudusi Ligita tvirtai nusprendė:

„Nebenoriu būti paprasta dundukė, apgraužianti Račo numestų minčių nuotrupas, o norių būti savistovė Internetų blogerė, katra galėtų reikšti savo genialias įžvalgas tautai ir per tai apturėtu nuosavų dundukų būrį“.

Kaip tarė – taip padarė.

Paėmė ir sukūrė jaukų kampelį internetuose, katras greit tapo mylimiausia dundukų Užuovėja. Čia jie užsuka išsilaižyti žaizdas po kivirčų ir mūšių Račo bloge, maloniai papliurpti apie visokius niekus, pašaipiai papliotkinti apie Blogąjį Račą ir smagiai pablevyzgoti kitų dundukų adresais.

Būna, kad užsuka ir pats Račas – patikrinti, ar niekas nedrįsta ant jo pernelyg naglai varyti ir dar pavymui įspirti šiknon kokiam išvytam iš ano pačio blogo Fredžiui*. Bet kadangi jis čia ne Šeimynykas-tinklaraštininkas, o toks pat dundukas, kaip ir visi, tai niekas ant ano dėl to nepyksta.

Kiekvienam dundukui Ligita randa paguodos žodį, paglosto anam per jautrią vietą, leidžia pasijusti svarbiam, gražiam beigi protingam. A ko daugiau tradiciniam vyrui reik? Tai tenais ir knibžda pas aną tų dundukų dieną naktį...

Tai kolei kas tiek apie Ligitą ir anos tinklaraštį Internetuose, katrą tenais galima atrasti čia - Ligi dangaus. Jame dar surasite ir kitų čia nepaminėtų personažų ("wu" ir kiti kreivarankiai), kurių proteliai išlavėję tiek, kad net svarsto ar kuris iš jų negalėtų būti pipedijos autoriumi. Kuomi mes suabejosim, nes čia nors entelekto daugel ir nereikia, betgi bet kruopelytė yra būtina, bent jau, kad mygtuką "įrašyti puslapį" užtektų gabumų paspausti.

Jei kas turite tos Ligitos nuotrauką, geriausiai – iš nudistų pliažo arba iš bėdos – topless, prašome patalpinti čionai. Tauta turi teisę žinoti.


Dar žr.

  • Yra dar visai kita blogerė, tai jau ne Ligita, o Lidžita, tai čia nesupainiokitLigita
yra vienas žydmasonių
Lietuvos blogeriųBezdzione su bananais.jpg
Lietuvos žydomasoniai blogeriai

Andrius UžkalnisBeata NicholsonRokiškis RabinovičiusRomas SadauskasGeležinė LapėArtūras RačasTomas ČyvasGiedrėDammitUser Friendly BitchCommon SenseUagaduguVienastoksQuemmVidmantas NuolaidaŽavintaIceBlueSkirmantėKleckas BuržujusBronislovas BurgisChiotasEzgFosronEnorcaGobbitasPrometejasZbygniewas PiwacijusMr-ScriptTadas VidmantasVirginijus SavukynasLeonidas DonskisUlevičiusGediminas GasiulisKarolis PociusAndrius VyšniauskasAurimas GuogaKleivaKraupuLigitaNenieneneneKasparas PociusKarolis JachimavičiusZezereNuo D'aiLidžitaDebesylaLabas, Lietuva!