Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Uagadugu

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search
 Crystal Clear app help index.png 
Bent dalis šiame straipsnyje išdėstytos faktinės medžiagos kelia abejones, o jei tiksliau - panašu į šyvos kumelės sapną.
Įtariame, kad čia tik gandai apie alternatyvią realybę, su šiuo pasauliu (aprašomais faktais, įvykiais, daiktais ir žmonėmis) neturintys nieko bendra. Todėl paskelbtas paneigimas, kuris viską neigia.
Konkrečias pastabas skaitykite straipsnio aptarime. Ir nepamirškite - jei turite teisingesnių faktų, galite juos čia pat pataisyti ir papildyti tinkamais faktais!

Uagadugu išties yra visai ne Uagadugu, o Uaga Dugu. Taip vadinamas šernas tolimame Tailande. Aprengtas spalvotais rūpais, papuoštas bilzgančiais karoliais, šis tampa meilės dievo įsikūnijimu, katrą visokiais kvapiais aliejais trina seksualiosios tailandietės, aišku, gi kokiais tikslais ir kaip tai turi užsibaigti visos šitos apeigos yra tiesiog pasibaisėtina orgija, kurios neišdrįstų rodyti jokia lietuviška TV.

Gal ir dėl to pasivadinęs Uaga Dugu, ryškus blogeris iš Lietuvos, matomai nesyk buvo Tailande, kur ir mes norėtume nuvažiuoti taip būtų gera saulėje pasikaitinti, ypačiai, kai dabar, o ir beveik ištisus metus, Lietuva yra kamuojama žiemos, rudens, lietaus, šalčio ir niūrios nuotaikos...


Dar žr.


Uagadugu
yra vienas žydmasonių
Lietuvos blogeriųBezdzione su bananais.jpg
Lietuvos žydomasoniai blogeriai

Andrius UžkalnisBeata NicholsonRokiškis RabinovičiusRomas SadauskasGeležinė LapėArtūras RačasTomas ČyvasGiedrėDammitUser Friendly BitchCommon SenseUagaduguVienastoksQuemmVidmantas NuolaidaŽavintaIceBlueSkirmantėKleckas BuržujusBronislovas BurgisChiotasEzgFosronEnorcaGobbitasPrometejasZbygniewas PiwacijusMr-ScriptTadas VidmantasVirginijus SavukynasLeonidas DonskisUlevičiusGediminas GasiulisKarolis PociusAndrius VyšniauskasAurimas GuogaKleivaKraupuLigitaNenieneneneKasparas PociusKarolis JachimavičiusZezereNuo D'aiLidžitaDebesylaLabas, Lietuva!