Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Nežinau

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search

Nežinau - tai kai nežinai, nes žinios ir kitokia informacija yra nepakankama. Taigi, nežinojimas skatina žinoti, o tai reiškia nuolatinį augimą. Štai ir Pipedija nieko nežino, todėl tobulėja. O štai Vikipedija viską žino, todėl degraduoja.

Nežinau.lt buvo toksai blogeris garsus ir svarbus - Džiugas Paršonis. Kūrė tikrąją Blogoramą, būrė kitus blogerius į Blogosferą ir kartu rašė į Naująją Komunikaciją, o gal kartais ir į Kompiuteriją, taip pat dar ir dėstė VU, o taip pat buvo ir vienas iš tų gerų žurnalistų, kurie tiesos ieškantys.

Deja, 2021 metų balandžio 28 dieną Džiugas Paršonis netikėtai numirė nuo infarkto. Taip po truputį praeitin ėmė eiti sena, senųjų tikrųjų internetų era...

Mes čia Džiugą Paršonį prisimename ir žinome vieną dalyką - kuo daugiau nežinome, tuo daugiau dar galime sužinoti.


Senesnė informacija apie Nežinau arba Vienastoks

Vienastoks, kartais vadinamas Nežinau arba Vienas Toks. Blogeris, o tai jau savaime diagnozė. Rašo daug, ištisai apie kompiuterius ir programas. Netgi kai rašo apie kokius nors mobiliakus, tai vis apie tai, kaip ten koks mobiliakas yra kompiuteris. Ir net kai parašo apie kokį nors filmą, tai irgi ištisai vien apie kompiuterius, kuriais tai kurta ir kokių ten technologijų reikia, norint tą filmą peržiūrėt...

Taigi labiausiai dar garsėja, kaip tikrasai lietuviškos blogosferos tėvas, krikštatėvis ir dar žymiosios Blogoramos kūrėjas.

Kaščenitai pataria

Vienareikšmis technopatologinės demensijos atvejis. Elektrokompulsinio sindromo apraiškos matomos iš jo parašymų Internetuose. Užkrečiamas. Įtariamas untermenšas. Savo paties skaičiavimais, blogo rašymui išleidžia 10 tūkstančių litų per metus [1]. Informacijos semiasi iš kas mėnesį perskaitomų 25000 RSS būdu gaunamų naujienų [2]. Prognozė bloga, gydymas beprasmiškas.

Dar visokie gandai

O tai dar sklando aiškūs įtarimai, kad galimai anasai Vienastoks - gi ne kasai kitas, o gi patsai Džiugas Paršonis, katrasai pasipiktinęs, jog Pipedija esanti nejuokinga, o ir melaginga akivaizdžiai! Bet šitus įtarimus mes čia paneigiam.

O tai dar Vienastoks turi Tviterį, kur irgi rašinėja, tai tenai Pipediją išbanino, kai čia apie save paskaitė. Matomai, pasipiktino irgi įsižeidė, nesgi nelygis būt Pipedijoj aprašytu!


Visokie šaltiniai beigi nuorodos

Tai čia žemiau pavardinti visokie šaltiniai beigi nuorodos straipsnio melagingumui paneigti arba patvirtinti. Pipedija niekaip negali garantuoti ar atsakyti, kad nuorodose surastas turinys neatitiks tiesos irba melo.


Nežinau
yra vienas žydmasonių
Lietuvos blogeriųBezdzione su bananais.jpg
Lietuvos žydomasoniai blogeriai

Andrius UžkalnisBeata NicholsonRokiškis RabinovičiusRomas SadauskasGeležinė LapėArtūras RačasTomas ČyvasGiedrėDammitUser Friendly BitchCommon SenseUagaduguVienastoksQuemmVidmantas NuolaidaŽavintaIceBlueSkirmantėKleckas BuržujusBronislovas BurgisChiotasEzgFosronEnorcaGobbitasPrometejasZbygniewas PiwacijusMr-ScriptTadas VidmantasVirginijus SavukynasLeonidas DonskisUlevičiusGediminas GasiulisKarolis PociusAndrius VyšniauskasAurimas GuogaKleivaKraupuLigitaNenieneneneKasparas PociusKarolis JachimavičiusZezereNuo D'aiLidžitaDebesylaLabas, Lietuva!