Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Tadas Vidmantas

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search

Tadas Vidmantas - garsus, net labai garsus blogeris. Rašo "Ciniko Roberto blogą". Šiaip tai visai netgi rekomenduojame, nes nėra tenai nykių nesąmonių ar panašių dalykų, užtat yra ką paskaityt linksmam nuotaikos praleidimui.

Anas dar yra ir labai perspektyvus, jaunas, beigi talentingas kino režisierius, ir šiaip kitaip mąstantis žmogus. O beto jis dar ir iš Širvintų...

Labiausiai Tadas Vidmantas pagarsėjo tuo, kad paskelbė žymiąją Oksanos Pikulės frazę: "Išvaizda, protas ir charakteris. Tai keturi dalykai, kurių savyje nekeisčiau"


Dar žr.


Tadas Vidmantas
yra vienas žydmasonių
Lietuvos blogeriųBezdzione su bananais.jpg
Lietuvos žydomasoniai blogeriai

Andrius UžkalnisBeata NicholsonRokiškis RabinovičiusRomas SadauskasGeležinė LapėArtūras RačasTomas ČyvasGiedrėDammitUser Friendly BitchCommon SenseUagaduguVienastoksQuemmVidmantas NuolaidaŽavintaIceBlueSkirmantėKleckas BuržujusBronislovas BurgisChiotasEzgFosronEnorcaGobbitasPrometejasZbygniewas PiwacijusMr-ScriptTadas VidmantasVirginijus SavukynasLeonidas DonskisUlevičiusGediminas GasiulisKarolis PociusAndrius VyšniauskasAurimas GuogaKleivaKraupuLigitaNenieneneneKasparas PociusKarolis JachimavičiusZezereNuo D'aiLidžitaDebesylaLabas, Lietuva!