Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Oksana Pikulė

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search
 Crystal Clear app help index.png 
Bent dalis šiame straipsnyje išdėstytos faktinės medžiagos kelia abejones, o jei tiksliau - panašu į šyvos kumelės sapną.
Įtariame, kad čia tik gandai apie alternatyvią realybę, su šiuo pasauliu (aprašomais faktais, įvykiais, daiktais ir žmonėmis) neturintys nieko bendra. Todėl paskelbtas paneigimas, kuris viską neigia.
Konkrečias pastabas skaitykite straipsnio aptarime. Ir nepamirškite - jei turite teisingesnių faktų, galite juos čia pat pataisyti ir papildyti tinkamais faktais!
Čia kažkokią jos nuotrauką suradom internetuose reklaminę, nes kai kažkada Tviteryje prašėm kad duotų gražią fotkę Pipedijai tai sakė eit į kažkokį Olialia puslapį ir iš ten pasiimt...

Oksana Pikulė, arba Oksana Taburetkė ar Kiliminė Oksana, (pati save kažkodėl Oksana Pikul vadina - gal kad mandriau skambėtų) - anokia iš Olialia mergyčių, tai blondinė visai - tą ir nuotraukose matom.


Visokios ten kontraversijos

Tai kartą anokia latvė Baiba Skurstenė viešai pareiškė, kad bebalindama savo plaukus peroksidu, Oksana Pikul išdegino savo smegenų likučius. Tai ir Pipedija čia nei pridurt ką galėtų - viskas pasakyta. Juolab, kad plačiai žinoma, jog cheminė lobotomija būtent taip ir taikoma, kada ant smegenų per specialias kaukolėje padarytas skylutes lašinami chemikalai. O tai palaukit, mums čia toks klausimas, kurio ana latvė neįvardino - kiek skylučių kaukolėje turi Oksana Pikul???

O tai dar Oksana Pikul labai reklamavosi berods, kad kažkaip ten išsioperavo papus. Ar tai kažkokius implantus. Ar tai priešingai - įsisiuvo. Tai aišku, sukėlė furorą ir labai daugelis patyliukais kalbėjo apie tai, ką gi primena silikonas ir ar kartais ten tie papai kaip nors neužpūliuos.

O tai šiaip daugiau ir pridurt nėra ką, jei neskaitysim kartais išgirstamų kalbų, esą šioji iki savo pagarsėjimo buvusi paprasta pagelžkeline...

Štai tokie reklaminiai paveiksliukai mėtosi internetuose, tai tikra Olialia mergaičių reklama gaunasi! O dar spėjam, kad žodis iš "K" raidės čia reiškia kokią nors "Karalienę" ar mažiausiai "Karalaitę"...