Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Aurimas Guoga

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search
 Crystal Clear app help index.png 
Bent dalis šiame straipsnyje išdėstytos faktinės medžiagos kelia abejones, o jei tiksliau - panašu į šyvos kumelės sapną.
Įtariame, kad čia tik gandai apie alternatyvią realybę, su šiuo pasauliu (aprašomais faktais, įvykiais, daiktais ir žmonėmis) neturintys nieko bendra. Todėl paskelbtas paneigimas, kuris viską neigia.
Konkrečias pastabas skaitykite straipsnio aptarime. Ir nepamirškite - jei turite teisingesnių faktų, galite juos čia pat pataisyti ir papildyti tinkamais faktais!
Štai ir jis - Aurimas Guoga, naujasis lietuvių mesijas ir gelbėtojas. Juodi plaukai ir skvarbus žvilgsnis aiškiai rodo jo tautybę.

Aurimas Guoga - žydas. Pagrindinė veikla - lietuvių atvertinėjimas į žydizmą. Tam net sukūręs internetą [1], kur NLP metodais peza visokias nesąmones, kad lietuviai turi kažko mokytis iš žydų ir bus "sėkmingi".

Dar sako, ką iš tiesų lietuviai turi daryti su žydais, byloja tautosaka. Dar priminti norim, kad Pipedija yra žydiškas internetas, todėl geriau žino, ką ir kaip kas čia turi mokytis, o ne kažkas! Todėl ir pastangų atvertinėjimui reikia daugiau!

O dar save kartą atrado Pipedijoje, tai parašė, kad yra čionais nuvertinamas ir kad čia kažkoksai sąmokslas nukreiptas. Nagi tai žinoma, kad taip, nes su tokiu talentu ir prie Pipedijos galėtų prisijungt, ypačiai, kai baigęs NLP kursus, tai galėtų visus skaitytojus užhipnotizuot, taigi čia atvira visiems, nesgi kas tik nori, tai tas ir rašo juk!


Citatos

Kodėl STI ir po 1 metų vis dar yra praktiškai mano vieno reikalas? Kodėl niekas man nepadeda? Kodėl pats vienas turiu rūpintis, kad STI taptų mūsų kasdienybe? Kodėl nenorite finansuoti šių idėjų? Kodėl atsisakote spausdinti žiniasklaidoje? – Nes esate prakeikti. Esate save užbūrę, kad pokyčiai iš duobės turės būti lėti ir skausmingi. Todėl sėdite ir žiūrite, kaip Guoga daro tautą sėkminga. Aišku, ir vienas pamažu padarysiu, bet ar jums dėl to negėda? Ar nenorite prisidėti, kad viskas pasikeistų nepalyginamai greičiau?

Dar žr.


Visokie šaltiniai beigi nuorodos

Tai čia žemiau pavardinti visokie šaltiniai beigi nuorodos straipsnio melagingumui paneigti arba patvirtinti. Pipedija niekaip negali garantuoti ar atsakyti, kad nuorodose surastas turinys neatitiks tiesos irba melo.


Aurimas Guoga
yra vienas žydmasonių
Lietuvos blogeriųBezdzione su bananais.jpg
Lietuvos žydomasoniai blogeriai

Andrius UžkalnisBeata NicholsonRokiškis RabinovičiusRomas SadauskasGeležinė LapėArtūras RačasTomas ČyvasGiedrėDammitUser Friendly BitchCommon SenseUagaduguVienastoksQuemmVidmantas NuolaidaŽavintaIceBlueSkirmantėKleckas BuržujusBronislovas BurgisChiotasEzgFosronEnorcaGobbitasPrometejasZbygniewas PiwacijusMr-ScriptTadas VidmantasVirginijus SavukynasLeonidas DonskisUlevičiusGediminas GasiulisKarolis PociusAndrius VyšniauskasAurimas GuogaKleivaKraupuLigitaNenieneneneKasparas PociusKarolis JachimavičiusZezereNuo D'aiLidžitaDebesylaLabas, Lietuva!