Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Debesyla

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search
Šitą iliustraciją Debesylos blogui radome internetuose, ieškodami kokios nors iliustracijos. Tai įrodo, kad Debesyla yra susijęs su ateiviais ir visa ta psichofazinė moduliacija su psichotronais

Debesyla - toksai blogeris, gal tiksliau ir ne blogeris, o blogerė, nes gerai nežinome. Šitaip vyrai blogeriai nerašo, nes jie kaip žinia rašo apie mašinas, kompiuterius, alų, kartais dar apie žvejybą. Šitas gi rašo apie dvasingumą, psichofazinę moduliaciją, smegenų plovimą, psichotroninių bangų panaudojimą žmonių valdymui ir taip toliau.

Dar turim pasakyti, kad ir tas dvasingumas yra kažkoksai keistas, nes religija tenai nefigūruoja, o užtat yra kažkokia psichologija ir neaiškus koučingas, kad prasmė yra turėti daug pinigų, tratintis su moterimis, ir išvis koksai tai totalus pikapo žinynas. Pagrindiniai Debesylos skyriai:

  • Kaip sėkmingai parduoti durniams bet ką, netgi senas smirdančias kojines
  • Kaip padaryti, kad žmonės patys atneštų pinigus ir juos siūlytų
  • Kaip padaryti, kad nepažįstama pana pati prie tavęs prieitų ir išsyk pasiūlytų seksą
  • Kaip pakabinti nepažįstamą paną per 3 sekundes
  • Kaip pasiekti, kad tavo pana pas tave į lovą įsiviliotų savo geriausią draugę
  • Kaip padaryti, kad panos tau mokėtų už seksą

Čia aišku dar ne visi straipsniai, kuriuos tenai suradome, o tiktai patys populiariausi. Yra ir gudresnių tenai išmislų.

Pipedija, tiesa, kažkodėl užsiduoda klausimą sau: kodėl tai pavaizduotas vyrukas ant to puslapio ir parašyta, kad Debesyla yra Danielius, bet vėl kodėl tai paskui Debesyla vis minima kaip "ji" - moteriškos lyties. Tai įtariame, kad čia gal moteris, kuri užsiaugino barzdą kaip Karlas Marksas.

Dar žr.


Debesyla
yra vienas žydmasonių
Lietuvos blogeriųBezdzione su bananais.jpg
Lietuvos žydomasoniai blogeriai

Andrius UžkalnisBeata NicholsonRokiškis RabinovičiusRomas SadauskasGeležinė LapėArtūras RačasTomas ČyvasGiedrėDammitUser Friendly BitchCommon SenseUagaduguVienastoksQuemmVidmantas NuolaidaŽavintaIceBlueSkirmantėKleckas BuržujusBronislovas BurgisChiotasEzgFosronEnorcaGobbitasPrometejasZbygniewas PiwacijusMr-ScriptTadas VidmantasVirginijus SavukynasLeonidas DonskisUlevičiusGediminas GasiulisKarolis PociusAndrius VyšniauskasAurimas GuogaKleivaKraupuLigitaNenieneneneKasparas PociusKarolis JachimavičiusZezereNuo D'aiLidžitaDebesylaLabas, Lietuva!