Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Religija

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search
 Crystal Clear app help index.png 
Bent dalis šiame straipsnyje išdėstytos faktinės medžiagos kelia abejones, o jei tiksliau - panašu į šyvos kumelės sapną.
Įtariame, kad čia tik gandai apie alternatyvią realybę, su šiuo pasauliu (aprašomais faktais, įvykiais, daiktais ir žmonėmis) neturintys nieko bendra. Todėl paskelbtas paneigimas, kuris viską neigia.
Konkrečias pastabas skaitykite straipsnio aptarime. Ir nepamirškite - jei turite teisingesnių faktų, galite juos čia pat pataisyti ir papildyti tinkamais faktais!
 Crystal Clear action button cancel.png 

JUMS draudžiama skaityti šį puslapį, kadangi jūsų psichika gali būti sužalota!

Šis puslapis pateikia informaciją, kuri yra susijusi su lytiniais santykiais, smurtu, ligomis, realaus pasaulio įvykiais, reiškiniais arba dar kuo nors, ką draudžia klerikalkonservatoriai. Pipedija negali nustatyti, ar šita informacija yra pavojinga, ar nepavojinga, todėl reikalaujame jūsų nedelsiant uždaryti šį puslapį ir kreiptis į artimiausią kunigą, kuris padėtų dėl to apsispręsti.

Gyvendami doroj ir moralėj, kaip prisako mūsų vyriausybė, mes nesidauginam, mes nesergam, mes nemirštam, mes neegzistuojam ir todėl neturim žinoti nieko apie šias visokias baisybes, kurios gali mus sužaloti. Jei jau Seimas taip nusprendė, mes niekaip negalim kvescionuoti tokio dalyko, todėl šią informaciją draudžiame jums skaityti, su sąlyga, kad jūs nesate kunigas arba įgaliotasis klerikalų atstovas, savo skaitymo aktu prisiimantis atsakomybę už savo bei visų aplinkinių sužalotą psichikos sveikatą.
 Crystal Clear action button cancel.png  Šis straipsnis yra puolamas vandalų, buvo mažiausiai vienas bandymas trinti jo turinį!
Manome, kad čia užlipome kažkam ant nuospaudos! Teisybė akis bado! Vagie, kepurė dega! Įleisk kiaulę į trobą tai ir ant stalo užlips!

Iš religijos negalima tyčiotis! Jus nubaus Dievas! Nedelsiant trinkit šitą puslapį, arba perrašykite naujai - suprantama, žinoma, kaip pajuokauti apie Valinską, bet ko juokauti apie tikybą? Tas, kuris sukūrė šitą puslapį bus amžiais pasmerktas! Perrašykite, jeigu tikintys. O labiausiai įžeidžianti iliustracija yra kur religijos išmetamos į šiukšlių dėžę! Dabar pasaulis nepilnaprotis, nežino, kas bus, jeigu imsi tyčiotis iš religijos! Geriau pajuokavę parašytumėte puslapį apie viryklę nei imtumete tyčiotis iš šventų reikalų! Ir manes neblokuokite, nes aš tikintys ir tikrai neleisiu kitiems tyčiotis iš tikėjimo! O jeigu grąžįnsite puslapį atgal tokį, koks jis buvo, Viešpats jus nubaus, būsite pasmerkti per paskutinį teismą ir keliausite pragaran! Aš čia jūsų negasdinu, taip rašo Biblija. Taigi, gerai apgalvokite... :-(

Dar žr.