Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Fosron

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search

Fosron arba dar žinomas, kaip Tautvydas - taigi garsus blogeris, plačiai žinomas, išu Klaipėdos, dar ir dizaineris, nemaža visokių projektų sukūręs gražių, profesionalas ir taip toliau.

Dar gi išmano visokius Linuksus ir kitus dalykus apie kompiuterius, tai būna, kad ir patarimų neblogų duoda. Tai šiaip tais jei kur Klaipėdoj kokio nors interneto pasidaryt kokiai firmai reikia, tai gal ir padėtų galimai, nors ką gali žinot, kai taip gražiai moka daryt, tai gali ir pinigų užsiplėšt, nors gal ir neužsiplėš, nes normalus visai vyrukas, taip kad čia gal su juo ir tartis reiktų.

Dar žr.

Fosron blogas - http://fosron.lt


Fosron
yra vienas žydmasonių
Lietuvos blogeriųBezdzione su bananais.jpg
Lietuvos žydomasoniai blogeriai

Andrius UžkalnisBeata NicholsonRokiškis RabinovičiusRomas SadauskasGeležinė LapėArtūras RačasTomas ČyvasGiedrėDammitUser Friendly BitchCommon SenseUagaduguVienastoksQuemmVidmantas NuolaidaŽavintaIceBlueSkirmantėKleckas BuržujusBronislovas BurgisChiotasEzgFosronEnorcaGobbitasPrometejasZbygniewas PiwacijusMr-ScriptTadas VidmantasVirginijus SavukynasLeonidas DonskisUlevičiusGediminas GasiulisKarolis PociusAndrius VyšniauskasAurimas GuogaKleivaKraupuLigitaNenieneneneKasparas PociusKarolis JachimavičiusZezereNuo D'aiLidžitaDebesylaLabas, Lietuva!