Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Virginijus Savukynas

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search
 Crystal Clear app help index.png 
Bent dalis šiame straipsnyje išdėstytos faktinės medžiagos kelia abejones, o jei tiksliau - panašu į šyvos kumelės sapną.
Įtariame, kad čia tik gandai apie alternatyvią realybę, su šiuo pasauliu (aprašomais faktais, įvykiais, daiktais ir žmonėmis) neturintys nieko bendra. Todėl paskelbtas paneigimas, kuris viską neigia.
Konkrečias pastabas skaitykite straipsnio aptarime. Ir nepamirškite - jei turite teisingesnių faktų, galite juos čia pat pataisyti ir papildyti tinkamais faktais!
Štai toks doras, savas, tikras Virgio veidas, mąslus ir žvelgiantis į dangų

Virginijus Savukynas, o daugeliui - tiesiog Virgis - tai tokis politikos apžvalgininkas, visi jį jau žino, nors dar jaunas bičelis toks, nesusitepęs niekuo, skirtingai nuo kokio Stomos, o kažkada buvo Omnio žiniasklaidų vadas, dabar gi berods LRT internetams vadovauja. Kadangi vis kritikuoja visokią valdžią, tai įtariam net, kad bus gal koks radikalas, kaip Čyvas, ale gi kad Virgis tai labai jau gudrus yra, užsimaskavęs, tai ne visad ir suprasi, ką anasai galvoja, tik kartais kaip tėkštels giliamintiškai filosofinių išmastymų apie valdžioj besančius šliužus, tai paskui nei nežinai ką ir bepasakyt.

Dar anasai kovoja prieš valstybininkų klaną, kiti gi slapčia įtaria, kad jis gal prie vanagų, ale mes žinom, kad visai ne!

Upd. tai dar anonimai dabar į Lietuvos Radiją skambinėja ir kaltina Virgį chamizmu irgi nepagarbiu elgesiu su politinių diskusijų dalyviais, mat šisai labai provokuojąs irgi visokius klausimus uždavinėja, kuriuos gi kaip taip galima įžūliai uždavinėt!Virginijus Savukynas
yra vienas žydmasonių
Lietuvos blogeriųBezdzione su bananais.jpg
Lietuvos žydomasoniai blogeriai

Andrius UžkalnisBeata NicholsonRokiškis RabinovičiusRomas SadauskasGeležinė LapėArtūras RačasTomas ČyvasGiedrėDammitUser Friendly BitchCommon SenseUagaduguVienastoksQuemmVidmantas NuolaidaŽavintaIceBlueSkirmantėKleckas BuržujusBronislovas BurgisChiotasEzgFosronEnorcaGobbitasPrometejasZbygniewas PiwacijusMr-ScriptTadas VidmantasVirginijus SavukynasLeonidas DonskisUlevičiusGediminas GasiulisKarolis PociusAndrius VyšniauskasAurimas GuogaKleivaKraupuLigitaNenieneneneKasparas PociusKarolis JachimavičiusZezereNuo D'aiLidžitaDebesylaLabas, Lietuva!