Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Saulius Stoma

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
(Nukreipta iš Stoma)
Jump to navigation Jump to search
 Crystal Clear app help index.png 
Bent dalis šiame straipsnyje išdėstytos faktinės medžiagos kelia abejones, o jei tiksliau - panašu į šyvos kumelės sapną.
Įtariame, kad čia tik gandai apie alternatyvią realybę, su šiuo pasauliu (aprašomais faktais, įvykiais, daiktais ir žmonėmis) neturintys nieko bendra. Todėl paskelbtas paneigimas, kuris viską neigia.
Konkrečias pastabas skaitykite straipsnio aptarime. Ir nepamirškite - jei turite teisingesnių faktų, galite juos čia pat pataisyti ir papildyti tinkamais faktais!
Saulius Stoma

Politinis apžvalgininkas, trina(si) Delfyje, turi blogą, kuriame rašo savo politines idėjas (šios, beje, gan neapibrėžtos ir besikeičiančios). Kartais atsako komentatoriams, bet dažniausiai - ignoruoja, greičiausiai todėl, kad dibilai pernelyg šika į komentarus. Stomos politinė platforma gana neaiški: būdamas TPP - valinskinikų prisikėlėliu, bei gi pretenduodamas atstovauti Lietuvai EP, tas kalba Libertas idėjas ir aiškina, kad čia - teisingai viskas. . Kartais siejamas su NL atsiradimu, nors vėliau ir atitrūko.


Žinomo Stomos Blogas interneto valdovas ir skelbiasi autorius. Be to dar sakosi atidaręs ir kitą internetą “ kažkokį saulius.stoma, nmors ir facebook`e trinasi aktyviai mergas visokias kadrindamas...

Saulius Stoma sėdėjo prie Nepriklausomos Lietuvos. Tąkart sakė, kad jis kažkieno babkes kažkur paslėpė, nes Lietuvos Aidas kažkaip ne taip mokesčius vedė ir sudarė berods dviejų šimtų litų neatitiktį kažkokią. Nors pradžioj kalbėta apie melejonus. Tai ir pasodino priešai, o paskum paleido, tai tas knygą, atrodo, kažkokią parašė ir visus dibilais išvadino teisingai.

Sauliaus Stomos reitingai: http://www.reitinguojam.lt/Saulius-STOMA-Seimo%20narys%202008–2012--2011-01-22

O dar neseniai išlindo skandalas, kad esą Arūnas Valinskas bandęs Saulių stomą pasmaugt nelyg koksai mafukas grimavimosi kambary[1]...

Negana to gi nei iš to nei iš šio Stoma papuolė į kažkokios žaliaakės, su kuria it naivus paauglys susipažino feisbukėje, pinkles, kuriai, susileidęs, aukso kalnus pažadėjo. Betgi paaiškėjo, kad ta žaliaakė - kažkokia kūrva neapsimetusi žurnalistė, viską iš šono nufilmavo slapta ir parodė per televizijas. Dabar vargšą prieš jaunas bobas besiseilėjantį dėdulę po visokias procedūras užtampys, o patsgi kuria visokias istorijas apie tai, kad jos išpisti ir savo nuolatine padėjėja padaryti nė nežadėjo[2]. ir dargi grasinamasi kad šis Stomageitas dar turės tęsinį, mat galima įtarti, kad dar 43 seimūnai savo mėlynomis akytėmis mirksėjosi su anąja žaliaake.

Naujienos su prierašu Saulius Stoma:

  • Tas skaldo partiją, o kai taip yra valdančiojoje stovykloje, tai priešams tik į naudą...


Visokie šaltiniai beigi nuorodos

Tai čia žemiau pavardinti visokie šaltiniai beigi nuorodos straipsnio melagingumui paneigti arba patvirtinti. Pipedija niekaip negali garantuoti ar atsakyti, kad nuorodose surastas turinys neatitiks tiesos irba melo.