Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Karolis Jachimavičius

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search
 Crystal Clear app help index.png 
Bent dalis šiame straipsnyje išdėstytos faktinės medžiagos kelia abejones, o jei tiksliau - panašu į šyvos kumelės sapną.
Įtariame, kad čia tik gandai apie alternatyvią realybę, su šiuo pasauliu (aprašomais faktais, įvykiais, daiktais ir žmonėmis) neturintys nieko bendra. Todėl paskelbtas paneigimas, kuris viską neigia.
Konkrečias pastabas skaitykite straipsnio aptarime. Ir nepamirškite - jei turite teisingesnių faktų, galite juos čia pat pataisyti ir papildyti tinkamais faktais!
Garsioji Karolio Jachimavičiaus nuotrauka, katroje jis tyčia perkreipia veidą, kad jo niekas neatpažintų, ir dar kiša sau į burną vidurinį pirštą, bet aiškiai nepataiko, tai čia dar apie jo būseną pagal tai galima kažką įtarti aiškiai

Karolis Jachimavičius - kažkoks redagtorius iš anokio blogo uroboras.lt. Spėjam, kad jis akivaizdžiai žydas, todėl tikrai turėtų rašyti ir Pipedijoje - kaip gi kitaip! Labai echidnas, tad ir akivaizdus trolis. O dar ir visiškas pseudointelektualas, kuris kaip parašo, tai nei pats nesupranta matyt. Dar ir su Virgiu Savukynu galimai kažkaip susijęs bus. Tarp kitko, kartą dar ir Darių Pocevičių išvadino raudonąja lerva.

Tai dar kartkartėmis pagarsėja visokių ten keistų neaiškių politikierių grupuočių tarpe, kai vimteli kokią nors ideologinę šleikštybę, po kurios smegenys susisuka nekatriems. Taip kad kognityvinis disonansas matomai aiškiai šiojo arkliukas yra baltas, tad ir kontrastuoja su giliamintiškais pseudointelektualiniais politikos komentarais, rašomais Karolio Jachimavičiaus.

Pipedija skelbia, kad Karolis Jachimavičius yra fenomenalus genijus, tiktai kadangi visi fenomenai kyla nuo beprotybės, o genijai ir taip išprotėję, tai susišnekėti su juo jūs negalėsite, nes nesuprasit, ką jis sako. Tokia yra fenomenalių genijų dalia yra moteris.


Tipinės Jachimavičiaus citatos

  • Negyvo autoriaus idėja arba kad parašytas darbas jam nepriklauso puikiai tarnauja atliekų literatūrai.
  • Lietuvoje yra dvi roko žvaigždės: Andrius Mamontovas ir Egidijus Dragūnas.
  • Kaip aš susirasiu juodų draugų?
  • Konstitucija buvo tokia moteris, kuri nusiskandino nėščia.Karolis Jachimavičius
yra vienas žydmasonių
Lietuvos blogeriųBezdzione su bananais.jpg
Lietuvos žydomasoniai blogeriai

Andrius UžkalnisBeata NicholsonRokiškis RabinovičiusRomas SadauskasGeležinė LapėArtūras RačasTomas ČyvasGiedrėDammitUser Friendly BitchCommon SenseUagaduguVienastoksQuemmVidmantas NuolaidaŽavintaIceBlueSkirmantėKleckas BuržujusBronislovas BurgisChiotasEzgFosronEnorcaGobbitasPrometejasZbygniewas PiwacijusMr-ScriptTadas VidmantasVirginijus SavukynasLeonidas DonskisUlevičiusGediminas GasiulisKarolis PociusAndrius VyšniauskasAurimas GuogaKleivaKraupuLigitaNenieneneneKasparas PociusKarolis JachimavičiusZezereNuo D'aiLidžitaDebesylaLabas, Lietuva!