Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Zezere

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search
 Crystal Clear app help index.png 
Bent dalis šiame straipsnyje išdėstytos faktinės medžiagos kelia abejones, o jei tiksliau - panašu į šyvos kumelės sapną.
Įtariame, kad čia tik gandai apie alternatyvią realybę, su šiuo pasauliu (aprašomais faktais, įvykiais, daiktais ir žmonėmis) neturintys nieko bendra. Todėl paskelbtas paneigimas, kuris viską neigia.
Konkrečias pastabas skaitykite straipsnio aptarime. Ir nepamirškite - jei turite teisingesnių faktų, galite juos čia pat pataisyti ir papildyti tinkamais faktais!
Iš nuotraukos matome, kad Zezere yra gotė ir galimai netgi geria kraują, o gal kokį konjaką ar sultis, kaip galima spėti iš nuotraukos, o be to su tikromis varnų plunksnomis

Zezere, dar mažiau žinoma kaip Ž-Ežere - tokia garsi blogerė, kuri kartą ėmė ir nusipirko visą Pipediją, nes matyt kad neužteko blogo, nes kitaip būtų ėmusi ir užsilenkusi Pipedija, taip kad čia šitaip prie liaudies švietimo prisidėjo, perimdama visą jį į savo rankas. Kadangi gyvena kur tai Amerikėje, tai visai jai reiškia ir nebaisu šitą kliedesių kratinį suvaldyt.

Kai kuriuose kažkokių tai internautų sluoksniuose Zezere smarkiai garsėja, kaip moteris, gebanti mąstyti geriau už bet kokį vyrą, nes išmano daug programavimo kalbų, visokius skaičius ir kokius tai grafikus, bet kartu dar ir sveiko proto turi, kas vyrams nebūdinga, jei jie būna kokie nors kompiuterastai. Kita vertus, kadangi visi žino, jog internete moterų nėra, tai čia klausimas dar neišspręstas ir neįrodytas.

Vienok keistas dalykas - dar geriau Zezere išmano įvairius arklius, gal nebent išimtį besudarytų tiktai balti arkliai, nes tų išmanymui reikia kiek kitų patirčių. O taip pat išmano kokią tai matematiką ir grafikus, todėl geba išreikšti arklį, kaip matematinę funkciją ar tai kokią tai parabolę. Taip pat turi nuosavą žirgyną kažkur.

Dar reikia čia pasakyti, kad rašyti Zezere tai ėmė dar 2005, taip kad čia jau prie visai susenusių senų blogerių visai, nes kaip žinia, blogeriai savo blogus rašo tik pakolei būna mažvaikiai, taip kad paskaičiavus, jau jinai turės maždaug apie 20 metų, o tai reiškia, kad jau iš kokios tai kitos kartos.

Vienintelė moters, o ir suvisam žmogaus nuotrauka, kurią radome internetuose bei ant gūglės, kai ieškojome Zezere, tai irgi kelia abejones, nes kokia tai netikroviška, tai gal ir ne jinai, bet gal ir jinai


Dar žr.Zezere
yra vienas žydmasonių
Lietuvos blogeriųBezdzione su bananais.jpg
Lietuvos žydomasoniai blogeriai

Andrius UžkalnisBeata NicholsonRokiškis RabinovičiusRomas SadauskasGeležinė LapėArtūras RačasTomas ČyvasGiedrėDammitUser Friendly BitchCommon SenseUagaduguVienastoksQuemmVidmantas NuolaidaŽavintaIceBlueSkirmantėKleckas BuržujusBronislovas BurgisChiotasEzgFosronEnorcaGobbitasPrometejasZbygniewas PiwacijusMr-ScriptTadas VidmantasVirginijus SavukynasLeonidas DonskisUlevičiusGediminas GasiulisKarolis PociusAndrius VyšniauskasAurimas GuogaKleivaKraupuLigitaNenieneneneKasparas PociusKarolis JachimavičiusZezereNuo D'aiLidžitaDebesylaLabas, Lietuva!