Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Varnos

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search
Štai tokia mistinė varna ryto aušroje

Varnos - labai gudrūs paukščiai. Štai vis žiniasklaida paskelbia pranešimus laiks nuo laiko, kad šios labai gudrios ir vagia papuošalus iš parduotuvių bei pinigus iš butų. Tai aišku neabejotinas jų protingumo įrodymas, nes varnų gi nieks į kalėjimą pasodint negali, taip kad atsakomybės jokios.

Tai paskui kyla aišku ginčai visokie, tai tie, iš kurių pavogė, sako, kad varnos yra šūdpaukščiai, o tie, kurie lizduose tų gėrybių atranda, tai sako, kad labai naudingi paukščiai. Tai irgi ne kartą pagarsėjusi yra istorija, kaip koks nors žmogus iš lizdo nusigvelbdavo varnos kiaušinį ir išaugindavo varniuką, katrą apmokydavo vogti visokius daiktus, tai pelningumas ohohoho!

O dar visokie biologiniai klasifikatoriai aiškina, esą čia ne viena rūšis paukščių, o visa krūva:

Tai dar gali būti, kad iš šitos visos krūvos paukščių dar ir praleidom kažką netgi, nes labai jau daug rūšių. O ir išvaizda kažkaip nelabai skiriasi, tiktai karksi ir veisiasi miestuose. Tai pavyzdžiui Sereikiškių parke išvis per tas varnas vaikščiot neįmanoma, nes vis prišika ant galvos, nes jų ten tokie kiekiai, kad nepasislėpsi.

O dar visokie mistikai kalba, kad senovėje varnos lesdavo lavonus mūšio lauke ar kartuvėse, todėl jų karksėjimas pranašauja kažkokią nelaimę ir blogį.