Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Žavinta

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search
 Crystal Clear app help index.png 
Bent dalis šiame straipsnyje išdėstytos faktinės medžiagos kelia abejones, o jei tiksliau - panašu į šyvos kumelės sapną.
Įtariame, kad čia tik gandai apie alternatyvią realybę, su šiuo pasauliu (aprašomais faktais, įvykiais, daiktais ir žmonėmis) neturintys nieko bendra. Todėl paskelbtas paneigimas, kuris viską neigia.
Konkrečias pastabas skaitykite straipsnio aptarime. Ir nepamirškite - jei turite teisingesnių faktų, galite juos čia pat pataisyti ir papildyti tinkamais faktais!
Žavinta visame gražume

Žavinta - žinoma ir garsi blogerė, katroji turi daugybę gerbėjų. Matyt už tai, kad veik niekad nesiplūsta, nerašo apie kompiuterius, visokius internetus ir kitokias technogenines nesąmones. Ir netgi apie politiką nerašo. Ir net apie buitines problemas. Užtat rašo apie paukštelius, kačiukus, gėlytes ir taip toliau, kaip kokia Salomėja Nėris. Matyt todėl ją labai myli visi Lietuvos blogeriai, netgi galim pasakyti, kad Žavinta - ne kas kitas, kaip mylimiausia blogerė Lietuvoje.

Dar beje, Žavinta - tai ne šiaip koks pseudonimas. Žavinta - tai tikras vardas. Vat taip vat!

Dar žr.


Žavinta
yra vienas žydmasonių
Lietuvos blogeriųBezdzione su bananais.jpg
Lietuvos žydomasoniai blogeriai

Andrius UžkalnisBeata NicholsonRokiškis RabinovičiusRomas SadauskasGeležinė LapėArtūras RačasTomas ČyvasGiedrėDammitUser Friendly BitchCommon SenseUagaduguVienastoksQuemmVidmantas NuolaidaŽavintaIceBlueSkirmantėKleckas BuržujusBronislovas BurgisChiotasEzgFosronEnorcaGobbitasPrometejasZbygniewas PiwacijusMr-ScriptTadas VidmantasVirginijus SavukynasLeonidas DonskisUlevičiusGediminas GasiulisKarolis PociusAndrius VyšniauskasAurimas GuogaKleivaKraupuLigitaNenieneneneKasparas PociusKarolis JachimavičiusZezereNuo D'aiLidžitaDebesylaLabas, Lietuva!