Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Gediminas Gasiulis

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search
 Crystal Clear app help index.png 
Bent dalis šiame straipsnyje išdėstytos faktinės medžiagos kelia abejones, o jei tiksliau - panašu į šyvos kumelės sapną.
Įtariame, kad čia tik gandai apie alternatyvią realybę, su šiuo pasauliu (aprašomais faktais, įvykiais, daiktais ir žmonėmis) neturintys nieko bendra. Todėl paskelbtas paneigimas, kuris viską neigia.
Konkrečias pastabas skaitykite straipsnio aptarime. Ir nepamirškite - jei turite teisingesnių faktų, galite juos čia pat pataisyti ir papildyti tinkamais faktais!
Gediminas Gasiulis džiaugiasi žurnalisto diplomu Univeros kiemelyje


Gediminas Gasiulis - drąsiai vadintinas Pipedijos metraštininku, pirmasis spauzdintiniu žodžiu užrašęs Pipedija rašytiniuose šaltiniuose (15 min.).


Jaunas žurnalistas skelbia įvairius straipsnius aktualiomis kibernetinės visuomenės temomis, todėl neabejojama, kad yra susipažinęs su Matrica! Nuosavo vardo bloge gasiulis.com kaupia rašinius bei apdoroja daugybę informacijos. Be to Gediminas Gasiulis kala bilijardą, o naktimis slampinėja po Vilnių irgi kartais Biržus, su punk rock ausinukėse ieškodamas temų. Ne kartą yra pastebėtas minantis dviratį su visokiais ten aktyvistais bei entuziastais.

Mergos pasakoja, kad Gediminą Gasiulį papirkti įmanoma tik "skaniu, su meile iškeptu tortu", ale tinka tik naminiai, savo darbo ir ne bet kokie! Nu, dar būna, kad sumuštiniais maitinasi:)Gediminas Gasiulis
yra vienas žydmasonių
Lietuvos blogeriųBezdzione su bananais.jpg
Lietuvos žydomasoniai blogeriai

Andrius UžkalnisBeata NicholsonRokiškis RabinovičiusRomas SadauskasGeležinė LapėArtūras RačasTomas ČyvasGiedrėDammitUser Friendly BitchCommon SenseUagaduguVienastoksQuemmVidmantas NuolaidaŽavintaIceBlueSkirmantėKleckas BuržujusBronislovas BurgisChiotasEzgFosronEnorcaGobbitasPrometejasZbygniewas PiwacijusMr-ScriptTadas VidmantasVirginijus SavukynasLeonidas DonskisUlevičiusGediminas GasiulisKarolis PociusAndrius VyšniauskasAurimas GuogaKleivaKraupuLigitaNenieneneneKasparas PociusKarolis JachimavičiusZezereNuo D'aiLidžitaDebesylaLabas, Lietuva!