Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Nenienenene

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search
Tai čia avataras pas Nenienenenę toks, tai matomai, bachūriukams viliot, taip kad galimai čionais dar ir pedikas žinokit!

Nenienenene arba gi dar kartais ir lietuviškai užvadinama Nėnienėnėnė - anoks blogeris, katras kartą Pipedijoj apie save aprašymo neatrado, tai baisiai susiparino ir visur kur papuola ėmė plūstis, esą Pipedija esą Lurkmoro klonas ir Feilas totalus, nors aiškiai ir neįtaria, kam ta Pipedija išties skirta.

Tai mielas Nenienenene, Pipedija štai apie tamistą specialiai čionais sukūrė straipsnį, ir kadgi būtų tamistai maloniau, tai malonumo dėlei tamistai rašome, kad tamistos pimpalas patsai didžiausias per visą Diskusijos.lt forumą! Tai dabar prašom duoti mums pirmą vietą užtatai feilų tarpe ir viešai paskelbti, kad mes esam didžiausia internetų šikna!

Tai dargi Nenienenene turi blogą, vadinasi lolwtf, tai šitame buvo iškilmingai išrinkęs Pipediją antru pagal didumą metų Feilu, o pirmuoju gi išrinko Pravdą, o trečiuoju gi - plačiai mums žinomą Uroborą, o ketvirtuoju UFB, o penktuoju - Račą!

Tai aišku, Pipedija čia protestavo ir prašė pirmos vietos feilų tarpe, bet Nenienenene padėjo ant mūsų savo didžiausią pimpalą ir nedavė...

O taigi dar kartą Nenienenė susiparino, nesgi rado Dammit aprašymą ir pareiškė, kad anas lame, tai aišku mums čionai klausimas, ar ta Nenienenenė išvis tą Dammit gyvai nors kartą mačius... Nenienene, sakyk, ar matei nors kartą Dammitą gyvai, ar girdėjai ką nors apie jį?

Upd. tai Nenienėnė savo Feisbuke plūstasi dabar, kad Pipedija apie jį rašo ir kad labai jam nepatinka... Ir visvien mūsų didžiausiu feilu nepripažįsta!Nenienenene
yra vienas žydmasonių
Lietuvos blogeriųBezdzione su bananais.jpg
Lietuvos žydomasoniai blogeriai

Andrius UžkalnisBeata NicholsonRokiškis RabinovičiusRomas SadauskasGeležinė LapėArtūras RačasTomas ČyvasGiedrėDammitUser Friendly BitchCommon SenseUagaduguVienastoksQuemmVidmantas NuolaidaŽavintaIceBlueSkirmantėKleckas BuržujusBronislovas BurgisChiotasEzgFosronEnorcaGobbitasPrometejasZbygniewas PiwacijusMr-ScriptTadas VidmantasVirginijus SavukynasLeonidas DonskisUlevičiusGediminas GasiulisKarolis PociusAndrius VyšniauskasAurimas GuogaKleivaKraupuLigitaNenieneneneKasparas PociusKarolis JachimavičiusZezereNuo D'aiLidžitaDebesylaLabas, Lietuva!