Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Mr-Script

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search

Mr-Script, MRscript, Mr_Script ar išvis Mr. Script tai anoks Antanas Skovorodinas. Kartais (tiesa, nežinom, ar teisingai) tapatinamas su anokiu Pukomuko. Ale kadangi vieną matėm gyvai, o kito nematėm, tai negalim ir pasakyt, ar vienas tikras, o kitas netikras ir ar išvis jie kaip nors susiję.

Savo hakerišką karjerą Mr-Scriptas pradėjo dar paauglystėj, sėdėdamas IRC ir susidėjęs su anokiu Pogrindžiu, ale turėdamas gerą nuojautą, greitai nuo anų nusiplovė, vos tik jais saugumas užsiėmė, ir gerai padarė, su kuo ir sveikiname, nes nėr čia ko turėti kažką bendra su teroristais!

O paskui Mr-Script įsidarbino internetų dezaineriu. Bet ilgainiui jam tai pabodo. Tai dabar anas dirba kažkokiam banke, popierėlius kilnoja ir yra nykus, nykus, visiškai nykus ofisinis banko klerkas, jo gyvenimas pilkas, niūrus, nelaimingas ir neįdomus, kaip pas kokį NeoMatricos.

Todėl ir rašom čia - tuk tuk tuk, mes beldžiamės į tave. Pasirink piliulę - mėlyną ar raudoną?


Dar žr.Mr-Script
yra vienas žydmasonių
Lietuvos blogeriųBezdzione su bananais.jpg
Lietuvos žydomasoniai blogeriai

Andrius UžkalnisBeata NicholsonRokiškis RabinovičiusRomas SadauskasGeležinė LapėArtūras RačasTomas ČyvasGiedrėDammitUser Friendly BitchCommon SenseUagaduguVienastoksQuemmVidmantas NuolaidaŽavintaIceBlueSkirmantėKleckas BuržujusBronislovas BurgisChiotasEzgFosronEnorcaGobbitasPrometejasZbygniewas PiwacijusMr-ScriptTadas VidmantasVirginijus SavukynasLeonidas DonskisUlevičiusGediminas GasiulisKarolis PociusAndrius VyšniauskasAurimas GuogaKleivaKraupuLigitaNenieneneneKasparas PociusKarolis JachimavičiusZezereNuo D'aiLidžitaDebesylaLabas, Lietuva!