Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Pogrindis

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search

Pogrindis - apie kokius 1997-1998 susikūrusi ir greit žlugusi grupelė, kurios vienintelis narys buvo Anonimas (kiti teigia, kad tai buvo daug personų, kurios visos apsimetinėjo Anonimu).

Iki šiol apie juos sklando kai kurios legendos. Vienas iš gandų teigia, esą plačiai žinomas Pukomuko yra ne tai tos grupelės susikūrimo, ne tai jos iširimo priežastis, kiti gi teigia, esą jis ten netgi nedalyvavo (tai patvirtintas faktas!). Grupelė pasireiškė visokiomis nesąmonėmis, įskaitant ir kažkokiu būdu įsigytą domeną Pogrindis.net. Sako, jais netgi domėjosi saugumiečiai. Kažkokiu būdu su šia grupe buvo susieta Naunet.

Šiai pačiai grupelei priskiriamas ir lietuviškas "Teroristo žinyno" vertimas, didelis kiekis seniai pasenusių instrukcijų apie tai, kaip įsilaužti į įvairiarūšius severius ir t.t.. Vėliau šios grupelės darbai buvo dešimtis kartų pamėgdžiojami įvairių mažamečių, bet nei vienas nenusisekė, taip kad tai pakoleikas vienintelė žinoma organizuota lietuviška hakerių grupuotė.

Vėliau grupės nariai užsiiminėjo kažkokiais niekais. Be viso kito, gandai sako, kad anieji paleido pirmą (realiai pirmą) blogofermą Lietuvoje, kur turėjo savo blogus. Nepatikrintais duomenimis, toji blogų sistema sėkmingai nuduso, nes kažkodėl nefigūruoja jokiuose paminėjimuose.