Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Kasparas Pocius

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search
 Crystal Clear app help index.png 
Bent dalis šiame straipsnyje išdėstytos faktinės medžiagos kelia abejones, o jei tiksliau - panašu į šyvos kumelės sapną.
Įtariame, kad čia tik gandai apie alternatyvią realybę, su šiuo pasauliu (aprašomais faktais, įvykiais, daiktais ir žmonėmis) neturintys nieko bendra. Todėl paskelbtas paneigimas, kuris viską neigia.
Konkrečias pastabas skaitykite straipsnio aptarime. Ir nepamirškite - jei turite teisingesnių faktų, galite juos čia pat pataisyti ir papildyti tinkamais faktais!

Kasparas Pocius - anoks blogeris, anarchistas ir tolerastas, dar žinomas, kaip Castor&Pollux, o tai ta proga neretai painiojamas su anokiu Dariumi Pocevičiumi, nors išties tai du žmonės. Kurie kažkaip įdomiai susiję, nes nuolat gina visokių gėjų teises, tai daug kam ir abejonių nekyla!

Kalbant apie Kasparą Pocių kaip anarchistą, kyla visokių įdomių priešpriešų, nes jis sakosi nieko blogo neįžvelgiąs Europos sąjungoje bei Bažnyčios hierarchijoje. Vienok taip dabar niekas ir neapsisprendžia: ar Kasparas Pocius yra komunistas, ar jis yra anarchistas, bet kad garsus kovotojas prieš kažką - tai jau tikrai!

Dar kadangi Kasparas Pocius skamba visai panašiai, kaip Karolis Pocius, tai durnių būna, kurie juos panioja. Bet tai čia šiaip klaidas daug kas daro, tai dėl to geriau nepykti, o žinoti, kad geriau nespręst, kaip yra, jei gerai neišsiaiškini su situacija.
Kasparas Pocius
yra vienas žydmasonių
Lietuvos blogeriųBezdzione su bananais.jpg
Lietuvos žydomasoniai blogeriai

Andrius UžkalnisBeata NicholsonRokiškis RabinovičiusRomas SadauskasGeležinė LapėArtūras RačasTomas ČyvasGiedrėDammitUser Friendly BitchCommon SenseUagaduguVienastoksQuemmVidmantas NuolaidaŽavintaIceBlueSkirmantėKleckas BuržujusBronislovas BurgisChiotasEzgFosronEnorcaGobbitasPrometejasZbygniewas PiwacijusMr-ScriptTadas VidmantasVirginijus SavukynasLeonidas DonskisUlevičiusGediminas GasiulisKarolis PociusAndrius VyšniauskasAurimas GuogaKleivaKraupuLigitaNenieneneneKasparas PociusKarolis JachimavičiusZezereNuo D'aiLidžitaDebesylaLabas, Lietuva!