Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Leonidas Donskis

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search
 Crystal Clear app help index.png 
Bent dalis šiame straipsnyje išdėstytos faktinės medžiagos kelia abejones, o jei tiksliau - panašu į šyvos kumelės sapną.
Įtariame, kad čia tik gandai apie alternatyvią realybę, su šiuo pasauliu (aprašomais faktais, įvykiais, daiktais ir žmonėmis) neturintys nieko bendra. Todėl paskelbtas paneigimas, kuris viską neigia.
Konkrečias pastabas skaitykite straipsnio aptarime. Ir nepamirškite - jei turite teisingesnių faktų, galite juos čia pat pataisyti ir papildyti tinkamais faktais!
Leo Donskis

Tiesiog -Leo, tik ne tas LEO, nors...

Šiaip jau pagarsėjęs, kaip pop-filosofas, buvęs tolerastiją propaguojančių televizijos laidų vedėjas, nūnai europarlamentaras. Vienas žymiausių tolerastų ant Lietuvos, tsakant - Tolerastas kvadrate!

Na, be viso to, dar ir Elvio Preslio, Pink Floyd ir rock`n`roll ištikmas gerbėjas, groja gitara. Visa tai daro be pykčio. Garsus profesorius ir homofilas, liberolas, o gal net ir liberastas ko gero... Be pykčio.

Dar gi buvo tokiu Teisėjų tarybos nariu, kur turėjo patariamąjį balsą teismų savivaldos organuose. Tai darė be pykčio. Buvo deleguotas Adamko, bet kažkaip ten tik į vieną posėdį, berods, nuėjo... O visgi, nors ir Be pykčio - jokių detalių...

Dar įdomus faktas - L.Donskis turi užsideklaravęs dvi tautybes ir derinąs jas, kaip kojines prie kostiumo: Lietuvoje prisistato žydu, o užsieniuose, ypač Izraeliuose, aiškina, kad yra lietuvis. Patogu, ką ir besakysi....

Iš to galime daryti loginę išvadą, kad ans yra lenkas. Čia jeigu naudotis genderiškai sąlygota logika, žinoma.Leonidas Donskis
yra vienas žydmasonių
Lietuvos blogeriųBezdzione su bananais.jpg
Lietuvos žydomasoniai blogeriai

Andrius UžkalnisBeata NicholsonRokiškis RabinovičiusRomas SadauskasGeležinė LapėArtūras RačasTomas ČyvasGiedrėDammitUser Friendly BitchCommon SenseUagaduguVienastoksQuemmVidmantas NuolaidaŽavintaIceBlueSkirmantėKleckas BuržujusBronislovas BurgisChiotasEzgFosronEnorcaGobbitasPrometejasZbygniewas PiwacijusMr-ScriptTadas VidmantasVirginijus SavukynasLeonidas DonskisUlevičiusGediminas GasiulisKarolis PociusAndrius VyšniauskasAurimas GuogaKleivaKraupuLigitaNenieneneneKasparas PociusKarolis JachimavičiusZezereNuo D'aiLidžitaDebesylaLabas, Lietuva!