Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Romas Sadauskas

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search
 Crystal Clear app help index.png 
Bent dalis šiame straipsnyje išdėstytos faktinės medžiagos kelia abejones, o jei tiksliau - panašu į šyvos kumelės sapną.
Įtariame, kad čia tik gandai apie alternatyvią realybę, su šiuo pasauliu (aprašomais faktais, įvykiais, daiktais ir žmonėmis) neturintys nieko bendra. Todėl paskelbtas paneigimas, kuris viską neigia.
Konkrečias pastabas skaitykite straipsnio aptarime. Ir nepamirškite - jei turite teisingesnių faktų, galite juos čia pat pataisyti ir papildyti tinkamais faktais!
Druskinykų feministas, redaktorius ir blogerius Romas Sadauskas-Kvietkevičius. Su baltu ploščiumi ale be šlipso. Bo neformalus

Romas Sadauskas-Kvietkevičius - keistas pankas, o gal metalistas, kuris kadaise persikėlė iš Vilniaus gyvent į Druskininkus, o tenai ir tapo kokiu tai NT spekuliatoriumi, užsidirbusiu iš to visokius turtus.

Gandai sklando, kad turi nuosavą laikraštį ar tai netgi kelis, nes be kita ko, ne tik uosle pinigams pasižymi, bet ir aiškiai išreikštu sugebėjimu įdomiai parašinėt. Taip kad yra dar ir koksai tai redaktorius bei dar labiau pagarsėjęs blogeris, rašantis įdomų tinklaraštį.

Čia dar turim pridėt, kad aiškus dešinysis ir liberalistas, gyvuliškai nekenčiantis visokių ten kairiųjų, kas yra simptomatiška, nes kai tik žmogus turi pinigų, tai ir negali pakesti kovos už žmonių gerovę kažkodėl. Dar be to priklauso barzdočių grupuotei, beje, tarp kitko, bai de vej.

Keistos sąsajos sako, kad Romas Sadauskas yra visiškas dešinysis liberalas, bet kažkodėl tuo pačiu ir pusiau tolerantas. Dargi sako, kad Bacevyčia esantis senu draugu jo bei sugėrovu.


Kažkokios istorijos apie Romą Sadauską-Kvietkevičių

Aišku gi, štai čia visai netyčia surasta ir visai aišku, kad nesusijusi nuotrauka, nes kaip gi gali būti susijusi, nors veido panašumas tai visiškai vienodas, o čia gi dar 1918 metai, tai juk žmonės gi tiek negyvena

Kartą Romas Sadauskas-Kvietkevičius pirko parduotuvėje kiaulės kojas, nes kiauliena yra tikra lietuviška mėsa ir tinka šaltienai. O priešais kasoje stovėjo kažkokia supermama šmaikštašiknė, visa išsipusčiusi kaip aiški fyfa, bet dar negana to ir supermama, nes su mažu vaiku, kokių 3 metų. Tai tas vaikas pamatė kiaulės kojas ir klausia mamos, tai toksai pokalbis gavosi:

Vaikas, su susidomėjimu: - Mama, mama, o kas čia yra?
Mama-fyfa, su ryškiu pasišlykštėjimu: - Kiaulės kojos.
Romas Sadauskas, netikėtai užrėkia: - KIAAAULYTĖ NUUUBĖGO BE KOJYYYYYČIŲ, KVYYYY, KVYYYYY, KVYYYYY!!!!!!!

Tai tada ta supermama šmaikštašiknė, apimta klaikaus priepolio, metė visus daiktus, susiėmė už burnos ir puolė šalin, paskui grįžo atgal, griebė vaiką, užraudojo, sukūkčiojo ir klupinėdama ant kablų bandė bėgt, tada pargriuvo, atsikėlė, vėl griebė vaiką ir nubėgo kažkur iš parduotuvės, žagčiodama, kūkčiodama ir toliau ant savo kablų klupinėdama.

Taip ir reikia jai. Taip štai šita istorija tapo legendine, todėl dabar jau gerai supermamos kai kurios yra gerai pamokytos, gal po to šoko jau net ir į veganus įsirašė kartais.


Dar žr.


Romas Sadauskas
yra vienas žydmasonių
Lietuvos blogeriųBezdzione su bananais.jpg
Lietuvos žydomasoniai blogeriai

Andrius UžkalnisBeata NicholsonRokiškis RabinovičiusRomas SadauskasGeležinė LapėArtūras RačasTomas ČyvasGiedrėDammitUser Friendly BitchCommon SenseUagaduguVienastoksQuemmVidmantas NuolaidaŽavintaIceBlueSkirmantėKleckas BuržujusBronislovas BurgisChiotasEzgFosronEnorcaGobbitasPrometejasZbygniewas PiwacijusMr-ScriptTadas VidmantasVirginijus SavukynasLeonidas DonskisUlevičiusGediminas GasiulisKarolis PociusAndrius VyšniauskasAurimas GuogaKleivaKraupuLigitaNenieneneneKasparas PociusKarolis JachimavičiusZezereNuo D'aiLidžitaDebesylaLabas, Lietuva!