Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Pankai

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
(Nukreipta iš Pankas)
Jump to navigation Jump to search

Pankai - tai čia tokia grupuotė kaip ir. Bet ne visai populiari, nedaug jų teliko, nes jau praėjo maištingų jaunimėlių laikai, tai tik visokie nykūs Emo ir teliko, kurie tipo bando protestuot, bet neaišku, prieš ką.

O šiaip tai pankai atsirado kažkur pas britus, anglakalbiai ir dabar dar šitą žodį "punk" vartoja pagal pirminę prasmę - kūrva arba nuopisa, tai čia panašiai, kaip prie stoties kur prostitutės būna žiauriausiai išsidažiusios, su šukuosenom klaikiausiom ir atrodančios kaip iš beždžionėlių cirko. Tai kažkokiu būdu ten pas britus pasisuko, kad tos stotinės kūrvos besančios anarchistų judėjimu, ne kitaip kaip pagal Lenino įvardintą liumpenproletariato vaidmenį revoliucijoje.

Tai neaiškiu būdu kažkaip prie to prisiplakė visokie liurbiai, nelabai grot ir dainuot mokantys, bet užtat fantazijos ir spėkų turintys, sukurdami punk rock muzikinį judėjimą, tarp katrų buvo ir tokie, kaip Ramones, Sex Pistols, UK Subs, Nina Hagen bei daugel kitų. Tai kažkaip ir gavosi taip, kad pankai netgi tapo kažkokia kultūra, nes muzikėlės linksmos būta, tai ir išpopuliarėjo.

Tai dar pankai kartais skirstomi į dvi rūšis: vieni jų aiškija, esą viskas šūdas, tai nereik ir kitokiu būt, tai šie dažniausiai į dažytus bomžus būna panašūs. O kiti gi augijasi skiauteres pankiškas ir sako, kad prieš kažką protestuoja, tai čia panašiai, kaip emo visokie, tik rėksnesni.

O tai dar visam pasauly pankai kaip pankai, tik Lietuva ne kaip visos šalys: jei visur pankai su metalistais draugauja, o skinai juos lupa, tai pas mus atvirkščiai - būna, pankai su skinais kartu laka, o vat koks metalistas tai ir su kerziniais batais per snukį užsižiopsojusiam pankui įspiria pasitaiko...

Daug patyręs senas pankas, papuolęs policijai