Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Supermamos šmaikštašiknės

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search
Crystal Clear action lock.png

Šis puslapis yra užrakintas nuo redagavimo tol, kol iškilę nesutarimai bus išspresti diskusijose.
Užrakinimas dar nereiškia dabartinės versijos pripažinimo. Tai tik reiškia, kad užpiso užkniso kaitaliojimas.

"Keliu šitą krikštolo taurę už mus, mergaitės! Linkėjimukai visoms Internetų draugėms, visoms Supermamytėms, butukas jums visoms į lūpytes!" Šmaikštašiknės tokios šmaikštašiknės - jos mėgsta prabangų gyvenimo būdą

Portalo Supermama forumo (http://www.supermama.lt/forumas/) gyventojos, kurios jau užėdė visas savo buvusias geriausias drauges savo dūsavimais ir šmaikštybėmis apie tai, kokie jų vyrai ir boifriendai yra sukos ir menkystos, ir dabar laisto šituo geru internetą, ir dar taip gausiai, kad Google nebeįmanoma įvesti lietuviškos paieškos, kad nebūtų nuorodų į supermamą.


Žodis "šmaikštašiknė" yra keistas ir nekaip skambantis lietuviškas bjauradaras, bet kadangi VLKK jį patvirtino kaip teiktiną vertimą angliškam "smartass", tai mes jį ir vartosim, nes Pipedija nuosekliai paiso valdžios reikalavimų.


Kai kurios iš Supermamos šmaikštašiknių supranta savo problemą, ir toje pačioje Supermamoje yra sukurtas net mažas forumėlis savitarpio pagalbai tų, kurioms gėda, kad ten sėdi[1].


Yra nuomonė, kad Supermama - tai moteriškas Račo tinklaraščio variantas, o Supermamos šmaikštašiknės - tiesiog dundukės.


Supermamos šmaikštašiknės gali praleisti pusę dienos (ir pravažinėti pusę bako benzo), kad sutaupytų 2 litus pirkdamos šukas, bet paskui nueina ir nusiperka debilams skirtą vežimuką už 4000 litų, nes "mes pagalvojom kad mūsų Lukiukui taupyti negalima nes mes gi tokie angeliukai :liežuviukas: :šypsniukas: :mirksiukas: :linksiukas:"

Stiliaus ypatybės

  • Dalyvių vardai demonstruoja ne tik infantilų spelingą, bet ir užslėptas ambicijas ir kompleksus: valdinga66, mylima-mylima, angeliuxxx, katycia5000, valdovė80, spygliukas, ežiukė, drakoniuxx. Tikslesni vardai būtų KompleksųMaišas55, AmžinasPMS, zyzlė45, zanuda9 ir viršsvoriuxx.
  • Šypsniukų gausa - jų ten daugiau, nei raidžių. Daugumas Supermamos dalyvių nemoka rašyti bent jau taip, kad įtikinamai pareikštų savo lėkštas snarglingai-kikenančias emocijas, tai turi naudotis penkiais šimtais įvairių šypsniukinių spermatozoidų.
  • Tos, kurios nemoka tų šypsniukų-šikniukų formatuoti, kiša cukrinius žodelius: "lotuliukas", "mirksiukas", kurie turi konvertuotis į tas juokingas špygeles, bet kai kada neišeina.
  • Infantilus vernakuliaras: "spermiukas", "tapau nėštukė, hihihi". Tikra citata iš Supermamos apie šį straipsnį "ajetau koks piktulinis straipsniukėlis": [2]
  • Kalbėjimas apie vaiką daugiskaitos pirmuoju asmeniu: "padarėm keistos tokios spalvos kakutį, paskui pasikeitėm pampersiuką ir išėjom į laukiuką", nors kakutį darė tik vienas iš jų, o pampersą keitė ir ėjo kita.
  • Vienuolikmečių šneką imituojančios keturiasdešimtmetės: "niuuu mergytės staigiai išduodat paslaptįįįįįį!!!! :) :mirksiukas:"
  • Kognityvinio proceso sužadinimo paieška: pusė visų postų yra "ir man taip buvo", kur eteris teršiamas ilgiausiomis citatomis. O kartais įdedama ilgiausia citata ir po jos, žinoma, tik šypsniukas. Suprask, jai irgi patiko. Idėjas, kokios jos bebūtų, Supermamos šmaikštašiknės randa tik forume (serialuose bandė ieškoti, bet kol kas nesėkmingai).
  • Kadangi daugelis yra kompleksuotos, trejus metus sėdinčios namie savęs nemėgstančios ir paskutinius darbo ir socialinius įgudžius praradusios vištos, pamažu renkančios viršsvorį, savivertę (nepainioti su savivarčiu) reikia kažkuo dirbtinai augmentuoti. Todėl šmaikštašiknės didžiuojasi savo "statusais" ("Senbuvė", "Super Senbuvė", "Ištikimoji super-sena kačerga") ir žinučių skaitliukais, kurie kala į klyną ir sukasi lyg koks stebuklingas ratas. Moteriškė, nuo 2008 metų parašiusi 9 tūkst. žinučių, paskui galės bubenti, kad "vyras jos nesupranta ir jai visai nepadeda" (kas tave supras, jei tu 18 val. per parą rašai savo žinutes, dura tu), ir galės parašyti dar 19 tūkstančių, kai vyras ją galiausiai paliks (tarpusavio saportas, kai vištos konsultuoja ir guodžia kitas vištas, paliktas bukų ir niekšų nedėkingų vyrų, yra 50% Supermamos trafiko).
  • Savo nieko nesuprantančius vyrus yra linkusios vadinti šifru MB, kas tapatu "mano brangusis". Brangusis, brangutis, mielasis, manasis bei aukščiausio laipsnio sacharininiai žodžiai - brangiausiasis, mieliausiasis - nuolat supermamas lydintys priežodžiai.


Ideologinės atstovės

Siu-siu-siusiojantį Supermamos šmaikštašiknės toną formavo daugelis blizgiųjų žiurnalų, bet ideologinę kryptį, pačios to nežinodamos, nustatė dvi išsišiepusios nacionalinio eterio vaidilutės:

Abi laiku patyrė, kad suplakus siusiojantį kudakavimą apie vaikus su piršlienės sąmoju ir iškalba, nepraloši. Įsitikinusios, kad per daug ašarų, seilėto šmalco ir sentimentalumo nebūna, jos pagamino šimtaprocentinio laboratorinio švarumo sekmės forumlę, katrą gi ir matom ant kiekvieno blizgaus žurnalo viršelio.

Supermamos šmaikštašiknių negalima painioti su idealiomis moterimis, kurių tuom tarpu yra patikimai nustatyta viena: Beata Nicholson, kuri kad ir norėtų tai į visokius lievus supermamų forumus nelįstų, nes turi savo superportalą (http://beatosvirtuve.blogspot.com) per kur yra valdomas kulinarinis pasaulis, pardavinėjama Beatos pagarsėjusi knyga, jau platinama aštuonioliktuoju leidimu ir penkiomis kalbomis, ir dar daug visko ten vyksta bet mes nereklamuosim nes nesam kokie nors prodažni ir turim savo redagtorinį orumą beigi garbę!


Iškrypėlės

Ne viskas yra tik apie siusiuką ir kakutį, gerai informuoti šaltiniai skelbia, kad surinkus kiek tai komentarų taškų, įgavus aukštą statusą ir įsiteikus adminams, galima gauti passwordą į slaptą supermamos dalį, kur Jumės Mumės (angl. Yummy Mummy, gardi mamaša - nors su vežimėliu, bet dar nenudrožta) dalinasi visokiomis detalėmis apie tai, kaip joms patinka duotis miegamajame. Patys neturim progos patikrinti, todėl laukiam, kada informuoti skaitytojai pristuksės, kreipsis į Pipedija ir pavarys citačiukių, kurias nedelsiant paskelbsime beigi apublikuosime.

Yra įtarimų, kad nepaisant moteriškų vardų, tame forumo kampe visgi sėdi daugiausiai praplikę diedai, kurie apsimeta moterim, kad galėtų apie visokias nešvankybes rašyti ir jie nuo to nerealiai užsiveda. Nes seniai žinoma, kad Internete moterų nėra. JAV tyrėjas Robert Schimmel yra nustatęs (įdomu tik kaip), kad "lesbiečių čatrumuose" vyrų dalis paprastai sudaro ne mažiau 70%, tai štai jums ir prašom.

Panaši situacija yra ir visokiuose beviltiškų dibilų tinklalapiuose kaip antai www.aistra.lt (kur renkasi spuoguoti onanistai paaugliai, bandantys nusikabinti mergų, nors "gašli ir patyrusi studentė" kuri su juo ugningai flirtuoja ir pasakoja apie savo kelnaites, yra vardu Stanislovas, nesiskutusi, smirda prakaitu ir kompu naudojasi darbo valandomis seniūnijos darbo vietoje) ir Pirmas Kartas (http://pirmas.tavo.lt), kur kiekviena "istorija" prasideda taip: "Buvo šeštadienis. Tėvai išvažiavo į kaimą." ir kur būtinai yra frazė: "kai jis pradėjo mane nurenginėti, sudrebėjau".

Supermamos vyriukai

Šitie lūzeriai ir po padu prispausti nuodrožos ne tik gaudosi visose košelėse, mišinukuose ir palutėse, bet, pasiekę paskutinę stadiją, jungiasi prie Supermamos ir ten dalyvauja (kaip gerbiamas autorius). Tai jau yra užribis, padorioje enciklopedijoje kaip ši, apie tai net ir kalbėti nepatogu. Šituos degeneratus galima pažinti iš to, kad Maximoje laukdami eilėje prie kasos, užsimiršę pradeda supti prekių vežimėlį, lyg migdytų Austėjytę arba Gabrieliūtę (nes jiems yra išsivystęs refleksas).

Šiuos vyriukus labai vertina Supermamos vištos, nes tai jų svajonių kavalieriai, žymiai geresni už namie turimą (arba tiksliau darbe esantį ir už kompiuterį, internetą ir būsto paskolą mokantį) žąsiną, kuris tik geria alų, žiūri kašę ir iš jo jokios naudos, nebent kai kada gali ant grotelių šašlykiuką iškepti. Namie turimas variantas nieko nesupranta, neužjaučia, su juo neįmanoma pasikalbėti ir tinka tik aptarinėti forume.

Latentinės supermamos

Šitos sėdi Feisbuke ir jas galima atskirti pagal tai, kad jos vietoje savo nuotraukų įdeda mylimų vaikučių paveiksliukus.

Yra Feisbuke ir latentinių/potencialių supermamos vyriukų, kurie fotkinasi su savo buožgalviais profilio nuotraukai arba postina iš eilės kiekvieną savo vaikiuko pabezdėjimą su šmaikščiais komentarais ("Čia mes mokomės valgyti! Kas išvalys?"), nes savaitgalius praleidžia stumdydami kaliaskę ir turi telefoną, iš kurio galima fotkinti ir postinti visus tupus ir seilėtus paveiksliukus tiesiai į Feisbuką ar Tviterį. Kai jų draugeliai iš jų šaiposi, jie labai pyksta ir pradeda įrodinėti, kad jų elgesys normalus.

Šmaikštašiknės - visažinės

Anosios viską žino - kaip namą statyti, kur plyteles pirkti, kaip kopūstus genėti, ir savaime aišku - kaip rūpintis savo ir savo mažylio sveikata. Ir žiūrėk atsiranda ne viena mamytė, kurios jomis patiki [3]

Straipsnio istorija

Nuo tada, kai straipsnis buvo paskelbtas, kilo nemaža sumaištis Supermamų lageryje, iš ko gavosi visas Didysis Pipedijos karas.

Išsiilgusios dirgiklių, hormonų princesės nusivalė Domantuko snargliukais išmozotas rankytes į tyskelnes, išgėrė puodeliuką dietinio šokoladuko (lotuliukas: nepadės viršsvoriuko naikinimui, bet prideda kruopelę savivertės, „Aš prisižiūrau!”) puolė pirma kikenti iš straipsnio, o paskui pasižiūrėjo, kad čia gal ir apie jas. Supratusios įniršo, pradėjo dairytis kaltų savo tarpe (juolab kad rietynių ir kandžiojimosi ten ne mažiau, nei pas benames žiurkes prie konteinerio) ir pagaliau delegavo pačias aršiausias, su didžiausiu sertifikuotu PMS-agresijos lygiu nueitį į Pipediją daryti tvarkelės.

Amazonė atsirado viena, pasivadinusi Drakoniuxx ir atėjusi pradėjo moralizuoti kaip kokia nuobodžiausia forumų ir čiatų gyventoja LJ beigi visokį briedą tiražuoti. Jai nepatiko mat nei tikslas, nei autorių protas, nei netgi humoras, kurį ji vadino „gumoru“, atskleisdama kongenitalinškai tupų feminisčių idėją apie kaip reikia būti cool. Keitė fotkes ir kitaip užkniso negyvai.

Tai buvo užbaninta kjebenifeni, straipsnį autorė KIX paprašė kad būt užrakinta, ką kolegija ir padarė. O joms padarėm atskirą puslapį ir tegul ten barškinasi.

Pipedijoje bardakų nebus.


Visokie šaltiniai beigi nuorodos

Tai čia žemiau pavardinti visokie šaltiniai beigi nuorodos straipsnio melagingumui paneigti arba patvirtinti. Pipedija niekaip negali garantuoti ar atsakyti, kad nuorodose surastas turinys neatitiks tiesos irba melo.