Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Didysis Pipedijos karas

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search
Nuo Trojos laikų žinoma, jog visi karai kyla dėl moterų. Ar ši guminėmis pirštinėmis manikiūrą sauganti miela supermamytė, smagiai gurkšnojanti vynelį ir besipliuškenanti putų vonioje galėjo pagalvoti, kad dėlei jos atvaizdo kils toks baisingas karas? O juk čia - vienas iš tapytinių karo šaltinių

Didysis Pipedijos karas vyko kažkadaise 2010 metais, tai bent jau tada pirmą kartą rašytiniuose šaltiniuose paminėtas. Pagrindinės dvi pusės/supervalstybės Didžiajame kare buvo Adminų Sąjunga ir Pizdukijos šalis iš Supermamų žemyno. Šiaip jau karas prasidėjo Pizdukijos sosto įpėdinei Drakoniuxx von Mažvaikė bebandant daryti revoliuciją ir nuversti AS lyderius - Pipedijos diktatorius, beigi perimti savo kolonijos valdžią. Maištą Pizdukai pradėjo (ir maždaug baigė) ties Supermamų Šmaikštašiknių kolonija, Drakoniukui bandant pakeisti vieną iš paveiksliukų. Atsargus bei nelabai reikšmingas buvo Pizdukų ėjimas, tačiau AS lyderiai User:Vyr.redaktorius ir User:Fandorina nesiruošė juokauti beigi prieš pradėdami kontraataką prieš Pizdukus banhameriais jie nutarė išspręsti viską diplomatijoje, t.y. SŠ diplomatų namuose. Kad ir kokia grafomanija pradėjo sėsti Adminų Sąjungos lyderius, Drakoniuxx kantriai tylėjo ir rezgė tolimesnius reidus. Į karą įsivėlė ir keli neutralai, taipogi User:AŠ, o ne už ilgo minėtasis buvo bestojąs į Pizdukus. O kol valstybių lyderiai reiškė mintis žodžiu, vienas Pizdukijos armijos maršalų iš naujo puolė "Supermamytė.jpg", vis keisdamas pastarąją nuotrauką į kažkokį tai tualetą. Pizdukas Gragadyliukas buvo įtrauktas į Sąjungos itin pavojingų asmenų sąrašą beigi tikslingai sudorotas Fandorinos. Pamažu Pizdukijos jėgos seko, irgi User:AŠ buvo atvestas į protą. Karas buvo pasibaigąs - Supermamų tauta buvo izoliuota, t.y. užrakinta, o Pizdukijai AS skyrė atskiras žemes išlieti savo nesubrendusius hormonus.

Rašytiniai šaltiniai


Karo apdovanojimai

Tai Pipedijoje šita proga netgis du ištisi karo abdovanojimai atsirado, kuriais apkabinėjo save įvairūs dalyviai, tai dabar nauja tradicija randasi - užu atatinkamas nuopelnas ordenus ir medalikėlius dėliot:

Čia už karą su šmaikštašiknėmO čia už tai, kad šmaikštašiknėm priepolis buvo sukeltas