Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Kolonija

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search

Kolonija gali reikšti:

  • anokių gyvulių arba augalų glaudžią sankaupą, kaip antai kregždžių lizdėlynas, skuzdėlynas, komposto duobė ir kt. Kartais paskiri gyvuliai (tiekos vienaląsčiai, tiekos daugiaplasčiai) susijungia sudarydami naują vientisą gyvulį, kaip antai anokie polipai sudaro koralus, arba yr tokios mazgotės, pintimis vadintinos (Lietuvoje yra viena tokia atmaina - durlė; tik nepainioti jos su durne - tai panašūs, tačiau kiek besiskiriantys gyvuliai);
  • Urugvajaus departamentą arba šiaip aniekuriuos miestus įvairiose šalyse;
  • Sanatoriją blogo ar šiaip kokio elgesio asmenims (kaip antai Pravieniškių sanatorija);
  • kroatų muzikos grupę;
  • Kažinkoks 1997 m. filmą, kuriame vaidino Žanas Klodas van Damas;
  • Anokia teritorija, kuri šiaip yra svetima, tačiau laikoma sava; dėl anosios priežasties, kartais kolonijos pasako „šūdas“ ir tada kolonijai būna pyzdec. Taip kadaise nutiko TSRS kolonijai Lietuvai. Kartais kolonijos nebūna labai didelės, tik koks kaimas argi gyvenvietė, ir jose apsigyvena anie, katrie kažkodėl nenorėjo gyventi namuose (pvz., buvo iš jų išvaryti) - viena tokia Kolonija yra Anykščių rajone. O kadaise ir Kiolnas buvo Romos Kolonija - ir dėl blogo kolonijinio kvapo jame ir buvo išrastas odekolonas.


Disambig.png
Šiame daugiaprasmio turinio puslapyje išvardinti vienodai ar panašiai rašomi/ skambantys keli terminai arba temos ir parengti nukreipimai į atitinkamus Pipedijos straipsnius.
Jei į čia patekote per nuorodą kitame Pipedijos straipsnyje, prašome (jei tik galite) pakeisti aną nuorodą taip, kad ji tiesiogiai rodytų į Jūsų ketintą ar mintytą aplankyti straipsnį. Tai darant Jums visai neskaudės.