Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Anykščiai

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search

Anykščiai - tai miestas, būktai. Garsus per visą Lietuvą tuo, kad yra kažkur taip toli pakraščiuose, kad niekas į ten nenuvyksta. Taip pat dar garsus tokiu Anykščių šileliu, apie katrą sako kažkokie gandai, kad jau seniai iškirstas, bet šito patikrinti negalim, tai ir nežinom.

O dar istoriškai Anykščiai yra garsūs tuo, kad turi pačią aukščiausią visoje Lietuvoje bažnyčią. Anykščių Šv. Apaštalo Evangelisto Mato bažnyčia pastatyta 1909 metais, jos bokštų aukštis - 79 metrai. Kurį laiką tai buvo net ne šiaip aukščiausia bažnyčia visoje Lietuvoje, bet ir bendrai aukščiausias Lietuvos pastatas.

Tai vat dar pastebėjom, kad matomai iš Anykščių mažai kas Pipediją skaito, nes vis straipsnio nėr ir nėr.

Dabar jau bus. Tai va ant Anykščių yra radioaktyvaus kvarcinio smėlio, kuris sukelia ne tik onkologinius susirigimus, bet ir mutacijas išaukiančias meilę literatūrai ir kitokiam menui - Vienuolis, Baranauskas, Biliūnas. Tos baltos katės, kurią Biliūniokas jaunas šaudė, net kaulelių nebėra, bet už tai yra vailokinių kepurių fabrikas.

Miestą daugelį metų valdė buvęs komunistas, dabar katalikas Obelevičius. Yra ir kitokių valdovų. Turi du purviasklaidos organus katrie vienas kitą gatavi padegti, papjauti, pakarti, pabarstyt druska ir papimpint.