Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Vynas

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search
No-Alcohol.jpg
Alkoholio propagandistų rašliava, nes Vynas pagal NTAKD esąs nuodai, nes jie čia yra paminėti, taip kad šitai yra mirties kultas
Visus Pipedija kviečia gydytis nuo alkoholizmo ir negerti, nes lašas degtinės - milijonas žuvusių smegenų ir kepenų cirozė, todėl gerti yra nesveika. Tai yra alkoholikų pagalbos šauksmas, bandan pasiteisinti, kur atlyginimą pragėrė ir kad juos reikia gydyti. Rekomenduojame kreiptis į garsų gydytoją Aurelijų Verygą ir padidinti mokesčius degtinei, o taip pat kad Vynas būtų uždrausta vardan moralės gerinimo.
Alkoholis-nuodai.jpg

Vynas - tonizuojantis gėrimas su alkoholiu. Skirstomas pagal spalvą į raudoną ir baltą, dar kartais rožinį. Daromas iš vynuogių, nes darant iš kitokių dalykų gaunasi rašalas. Rašalas vyno mėgėjų vynu nelaikomas, nors irgi būna spalvotas. Rašalas dar, be to, būna spirituotas. Bet ką čia apie tą rašalą vis kalba pasisuka, grįžtam prie vyno. Ypač vyną mėgsta etikos specialistai ir mėgėjai, nes jei ir yra teisybė, tai tik vyne (moksliškiau kalbant in vino veritas). Deja estetikoje vynas nepadeda spręsti jokių klausimų. Nes prisigėrę vyno žmonės būna baisūs, ypač bobos.