Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


LOEL

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search
No-Alcohol.jpg
Alkoholio propagandistų rašliava, nes LOEL pagal NTAKD esąs nuodai, nes jie čia yra paminėti, taip kad šitai yra mirties kultas
Visus Pipedija kviečia gydytis nuo alkoholizmo ir negerti, nes lašas degtinės - milijonas žuvusių smegenų ir kepenų cirozė, todėl gerti yra nesveika. Tai yra alkoholikų pagalbos šauksmas, bandan pasiteisinti, kur atlyginimą pragėrė ir kad juos reikia gydyti. Rekomenduojame kreiptis į garsų gydytoją Aurelijų Verygą ir padidinti mokesčius degtinei, o taip pat kad LOEL būtų uždrausta vardan moralės gerinimo.
Alkoholis-nuodai.jpg
Tamsaus ar šviesaus Loel vyno etiketės tesiskyrė daugiau savo spalvomis, nei piešiniu. Gi piešinys visgi buvo toksai pakankamai įsimenamas, kad taptų atskiru prekės ženklu, kurį lengva atpažinti.

LOEL - tokie saldūs desertiniai vynai, kurie yra iš Kipro, gaminami LOEL firmos. Pasaulyje buvo gan garsūs senais laikais, kai hipiai visur bastydavosi. LOEL vynai buvo vieni iš labai nedaugelio vakarietiškų alkoholinių gėrimų, kurie buvo importuojami į SSRS. Kitas jų pavadinimas buvo "Loel Muscat", tačiau ant etiketės būdavo tik didelis užrašas "Muscat" ir viskas. Vienok, kadangi muskatų būna labai daug ir įvairių, tai visgi šiems prigijo pavadinimas tik pagal gamintoją - "Loel".

Nuo seno yra dvi esminės LOEL vynų rūšys, kurios ne per daug skiriasi saldumu, tačiau vis skirtingai vadinamos:

  • Šviesus, dar būna vadinamas baltu, gintariniu ar dar kaip nors
  • Tamsus, dar būna vadinamas raudonu, juodu ar kaip nors panašiai

Abi rūšys yra kraštutinai saldžios, t.y., vienareikšmiškai tai yra desertiniai vynai, tačiau jos nėra spirituotos. Kitaip tariant, nors ir priklauso panašiai saldžių vynų klasei, panašiai kaip portveinas, Loel muskatai yra gerokai švelnesni.

Senovėje LOEL vynai būdavo kraštutinai populiarūs tarp visokių vakarietiškų hipiai, o ypač tarp marichuanos mėgėjų, nes neturintys jokio rūgštumo, tačiau turintys išskirtinai ryškūs aromatą ir skonį. Dar viena naudinga savybė - jie gerokai silpnesni, nei dauguma kitų desertinių vynų, t.y., tėra apie 15 laipsnių. Ir kartu, skirtingai nuo rašalo, Loel skonis yra tikrai pakankamai išskirtinis.

Šiais laikais Loel vynai Lietuvoje retai beaptinkami, nors vienu metu ir buvo dar vežami.