Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Šaltupys

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search
No-Alcohol.jpg
Alkoholio propagandistų rašliava, nes Šaltupys pagal NTAKD esąs nuodai, nes jie čia yra paminėti, taip kad šitai yra mirties kultas
Visus Pipedija kviečia gydytis nuo alkoholizmo ir negerti, nes lašas degtinės - milijonas žuvusių smegenų ir kepenų cirozė, todėl gerti yra nesveika. Tai yra alkoholikų pagalbos šauksmas, bandan pasiteisinti, kur atlyginimą pragėrė ir kad juos reikia gydyti. Rekomenduojame kreiptis į garsų gydytoją Aurelijų Verygą ir padidinti mokesčius degtinei, o taip pat kad Šaltupys būtų uždrausta vardan moralės gerinimo.
Alkoholis-nuodai.jpg

Šaltupys - labai garsus ir žinomas gėralas, gamintas dar sovietmečiu, bet populiarus ir šiais laikais. Gaminamas iš kažkokių supuvusių obuolių ir spirito. Kaip sakant, legendinis brendas. Visokie seni perdylos šitą dar vadina mielu žodžiu - rašalas.

Šaltupys ir jam nenusileidžiantys produktai

Šaltupys kaip internetas

Pagrindinis straipsnis - Šaltupys.lt

Ir dar tiesa buvo toks mažvaikių sukurtas internetas www.saltupys.lt, kur neaišku nei kas, nei ką norėta pasakyti, tik anas pasižymi prieš 20 metų propaguotu internetų stiliumi beigi prieš gėjus, ir nieko bendro neturintis su aukščiau minėtu gėralu.