Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Adminai

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
(Nukreipta iš Adminas)
Jump to navigation Jump to search

Adminai (dar vadinami IT'ishnikai)- tai kraštutinai specifinė pseudointelektualų rūšis, pasižyminti technopatologine geneze. Dažniausiai untermenšai. Ūbermenšų panaudojami techniniams tikslams (nors būna ir priešingų atvejų). Kokybiško admino darbo požymis - tai, kad jis nieko neveikia. Jei adminas kažką daro, reiškia, kažkas griuvo ir sugedo. Kai kada klastingi adminai perima visos įmonės kontrolę, terorizuodami visus darbuotojus, atjungdami porno puslapius, žaidimus ir pan..

Dar aišku yra toksai reiškinys, kaipo Pipedijos adminas, bet jau tai su adminais vargu ar bendrą turi ką nors. O dar kartą per metus būna kokia sisteminių administratorių diena, tai per ją kartais kas nors adminus prisimena ir pasveikina...


Rūšys

Adminai skirstomi į pysiukus, tinklistus, syskininkus, serveristus, linuksoidus, santechnikus, programuotojus bei daugelį kitų rūšių.

Dar kartais sakoma, kad yra tiktai trys rūšys adminų:

  • Lopiniai, kurie nemoka naudotis linuksais, bet turi pinigų makams
  • Lopiniai, kurie neturi pinigų makams, bet užtat išmano linuksus
  • Visiški marginalai, kurie nei pinigų turi, nei ką nors supranta - šie naudoja Vimdozę ir ja netgi džiaugiasi.

Kiti gi dar sako, kad yra ir ketvirta rūšis - tie, kas ir pinigų turi, ir linuksus išmano - ale šieji, kaip ir pirmoji rūšis, visvien naudoja makus, todėl ne jokia jie ne atskira rūšis. Dammitas yra vienas iš tokių.

Identifikavimas

Adminai identifikuojami pagal technokompiuterinių žodžių vartojimą. Tipiški tokių pseudomokslinių žodžių pavyzdžiai: procas, kešas, ramas, draiveris, konekšinas, pingas, routas, banas, failas, egzekas, raras, zipas, apačius, linuksas, vimdozė ir pan..

Adminai taipat priklauso tom parazitinėm profesijom, kaip ir teisinikai, medikai, politikai ir kt., kurios susikuria savo nesuprantamą, nežmogišką kalbą, kuria ir kalba, speceliai kad paprastas žmogus jų nesuprastų. Nes jeigu paprastas žmogus suprastų tuos terminus ir paprastas koncepcijas, tai tokių profesijų kaip IT'išnikas, teisininkas ar gydytojas - paprasčiausiai neliktų.


Gydymas

Dauguma atvejų prognozė pesimistinė. Kartais padeda etilo hidroksidas didelėmis dozėmis. Prievartinis atskyrimas nuo technogeninių patogenų. Sunkiais atvejais - lobotomija.

Tipinė adminų gūžta, adminai slepiasi tame lizde, supintame iš laidų