Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Tomas Čyvas

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search
 Crystal Clear app help index.png 
Bent dalis šiame straipsnyje išdėstytos faktinės medžiagos kelia abejones, o jei tiksliau - panašu į šyvos kumelės sapną.
Įtariame, kad čia tik gandai apie alternatyvią realybę, su šiuo pasauliu (aprašomais faktais, įvykiais, daiktais ir žmonėmis) neturintys nieko bendra. Todėl paskelbtas paneigimas, kuris viską neigia.
Konkrečias pastabas skaitykite straipsnio aptarime. Ir nepamirškite - jei turite teisingesnių faktų, galite juos čia pat pataisyti ir papildyti tinkamais faktais!
Tomas Čyvas yra už dvasingumą, sveiką gyvenimo būdą bei tikrąsias vertybes

Čyvas, kartais dar vadinamas Tomas Čyvas, nepažįstantys vadina Tomu, bandydami pameluoti, esą su juo pažįstami.

Visų gerbiamas ir mėgstamas politikos apžvalgininkas Tomas Čyvas yra puikus ir talentingas autorius, kovojantis už laisvą žodį bei toleranciją. Tai demokratiškas, plačių pažiūrų žmogus, atviras naujoms nuomonėms, kovojantis už tikrą, o ne apsimestinį dvasingumą.

Tautos dvasia, Lietuva, tradicinės vertybės ir moralinis augimas - štai Tomo Čyvo šūkis, kuriuo jis vadovaujasi gyvenime. Plačias Tomo Čyvo pažiūras, etiką, moralę ir kompetenciją pripažįsta ne tik jo draugai, bet ir aršiausi oponentai, mielai ir noriai atsiliepiantys apie apžvalgininką išimtinai tiktai geru ar ypatingai geru žodžiu.


Tomas Čyvas ir Pipedija

Siekdamas tautos gerovės, Tomas Čyvas investuoja į Pipediją. Štai jau suburta nauja Pipedijos redagcinė kolegija, kuri nuo šiol vadovausis tikrosiomis vertybėmis. Praėjo tas laikas, kai Pipedija tebuvo srutų šaltinis, vadovaujamas šlykštaus, netikusio, pasibjaurėjimą keliančio ir nemalonaus žmogaus, kuris neturi kompetencijos ir kurio vadovaujami beraščiai keverzotojai pylė paplavas ant Tomo Čyvo bei kitų Lietuvai nusipelniusių žmonių.

Pasibjaurėtinas Andrius Užkalnis, pardavęs Pipediją, net nepasirūpino perduoti slaptažodžio, todėl teko samdyti hakerius, tam kad būtų galima perimti valdymą ir redaguoti straipsnius.

Perėmus sistemą į rankas, bus ištrintos panegrikos, kurių apie save prisirašė ankstesnieji šio projekto savininkai, o Pipedijos triumviratas bus performuotas. Negeranoriškai nusiteikę darbuotojai yra atleisti ir nuo šiol čia nebedirbs.

Todėl dabar projektas galės vystytis dvasingai, o ne vegetuoti, tapęs kažkokia atmatų duobe. Visi straipsniai bus peržiūrėti, netinkami - panaikinti, o kiti - perredaguoti taip, kad atitiktų aukštus idėjinius standartus. Taip pat bus peržiūrėtos visos Pipedijos vartotojų teisės ir anonimiškai registruoti bus panaikinti.


Melagingi gandai, skleidžiami negeranorių

Tomas Čyvas

Negeranoriai teigia, esą Tomas Čyvas esą esą ūbermenšas, homofobas, rusofobas, nekenčia homo sovieticus. Intelektualas. Turi savo blogą. Kažkaip susietas PoPo veikloje. Vertina tikrą alų. Čyvo kraštutinai nekenčia tolerastai, aukšti valdininkai bei įvairūs kairieji.

Po Seimo rinkimų 2009 VSD vado Povilo Malakausko asmeniškai išvadintas "vanagu" - galimu galimos organizacijos galimai kenksiančios Nacionaliniam saugumui narys.

Turi savo tinklapį, kuris pasižymi straipsnių gausa bei kraštutinai dešiniomis pažiūromis. Be to yra gausiai lankomas irgi cituojamas:

Nuorodos

Čyvo blogas