Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Tikras alus

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search

Tikras alus - aišku gi toks, katras yra tikras, su visom natūraliom ir tikrom savybėm, o ne šiaip kažkoks!

Tai aišku, kad tikras alus turi būti tikromis alaus mielėmis raugtas, iš natūralaus salyklo, turėti tikrų apynių, būti neskiestas ir nefiltruotas, ir juolab nepasterizuotas!

Tiktai tikras alus išsaugo visas tas gerąsias maistines medžiagas, vitaminus, tikrą aromatą bei skonį ir taip toliau, nuo ko ir gaunasi kuo geriausias.

Tai aišku, dar turim pastebėti, kad tikras alus - visada gyvas alus, bet būna, kad gyvas alus - nebūtinai tikras, nes galima gyvą ir šamarliaką išvirt, bet tai jau alum to daikto nepavadinsi gi. Kaip vargu ar alum pavadinsi aukšto slėgio gazirovkę, katra putoja net praėjus 3-4 valandom nuo butelio atidarymo. Tai dar čia irgi norim pasakyt, kad gamyklinis alus vargiai ar dažnai gali būti tikras - nes visokios ten high gravity technologijos tai tikrai ne tikram alui skirtos, jau nekalbant apie dar baisesnes baisybes, kaip kad alus iš miltelių.

Gi tikras alus - visad tradicinis, o ne su kažkokiom menamom bei išgalvotom "tradicijų" reklamom, tai šitokį tikrą alų ligšiolei daugelis aludarių verda, taigi naminis alus - patsai tikriausias iš visų, kokius tik sugalvot galėtume, nors mažosios alaus daryklos irgi būna visai gero išverda - bet čia jau kaip sakant, gi ne pats verdi, tai pasitikrint negali...

Tai čia ir Pipedija vienareikšmiškai sako: tikras alus yra tikras alus, o kai kokie nors didieji alaus gamintojai melagingai gali alumi pavadint savo skiestą šamarliaką ar išvis kažkokį alų iš miltelių, tai jau čia vienareikšmiškai negalim ir galvot, kad padirbtas alus gali būti tikras alus, nes tai jau nesąmonė kažkokia gautųs!