Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Pipedijos triumviratas

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search

Pipedijos triumviratas - tai panašiai gi, kaip ir Vikipedijos anoksai irgi Vikipedijos triumviratas, tai dar kaip kurie galvoja, kad išties nei ten, nei čionai anei jokio triumvirato ištiesgi nėra, o kiti gi sako, kad Pipedijos triumviratas tėra išmislas, o visa Pipedija - tai kažkokių Vikipedijos adminų išmislas, idantinai galima būtų skelbt gandus beigi nusišnekėjimus, Vikipedijai netinkamus...

Tai čia dar sako, esą tokia Pipedijos redagcinė kolegija ir Pipedijos taryba, apie kurią net straipsnio nėra, ant tiek jinai slapta, o atsakingas už ją visą - taigi anoks šiosios redagcinės kolegijos ir tarybos aukščiausiasis atsakingasis pirmininkas Andrius Užkalnis, kartu su kitais viską valdančiais žydomasonais.

Upd. Komersantikšai nusiteikęs Andrius Užkalnis klaikiu žingsniu pardavė Pipediją netolerantiškam, baisiam, bjauriam, klaikiam, nemaloniam, merkantiliškam, nesubtiliam ir agresyviam Tomui Čyvui!

Patikrinus duomenis, Pipedija yra administruojama iš šių adresų:

Kas išmano 1999 m. Detroito konvencijos dėl atsakomybės už medžiagų platinimą internetu ir skaitmeniniais nešmenimis nuostatas, supras, ką reiškia šių trijų šalių kombinacija ir padarinius. Kas nesupras, tam ir neaiškinsim.

Pakaks pasakyti, kad Los Anželo gatvių gaujos "Crips" banko sąskaitos ir e-komercijos parduotuvė yra administruojamos iš ten pat (http://www.streetgangs.com/crips/).