Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Vikipedijos triumviratas

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search

Vikipedijos triumviratas - slapta žydomasonų grupuotė, veikianti Vikipedijoje. Užsiima homoseksualizmo ir sektų propaganda, istorijos iškraipymais ir vykdo žydomasonų ložės nustatytus tikslus, skirtus teisingos informacijos iškraipymui ir trynimui. Laisvalaikiu ieško nacistų ir zuikių.

Vikipedijos triumviratas Lietuvoje?

Lietuvoje ir Anglijoje arba Airijoje Vikipedijos triumviratą atstovauja neabejotinai šie Vikipedijos adminai:

Originalus triumviratas

Vėlesni prisiplakėliai

(Sąrašo prašom nepildyti, nes žinoti nenorim! Nors galit ir papildyt - tada ir nenorėdami sužinosim...)

Kontroversija

Kai kurių specialistų teigimu, šis triumviratas negali vadintis triumviratu, nes jame dalyvauja daugiau nei trys žmonės. Be to, kyla abejonių dėl Hugo.arg dalyvavimo triumvirate ibo jis pagarsėjęs kaip kovotojas su triumviratais, kažkada net vikiknygų projekte sukūrė savo asmeninį projektą „mirtis vikipedijos diktatoriams“, bet po to gydytojų nurodymu panaikino. Bet kaip ir visų sąmokslo teorijų atveju, tikros tiesos turbūt niekada nesužinosime bo ją slepia valstybė.

Po Žiedo pasirodymo ir prasidėjo visas tas garsusis irgi neaiškusis Vikipedijos triumvirato augimas, skilimas ir degeneravimasis, po katro atsirado slaptasai Žiedistų triumviratas.

Dar sklando gandas, kad analogiškas darinys yra ir Pipedijoje... Ir tai dar kiti sako, esą Pipedijos triumviratas besąs išties tas pats, kur ir Vikipedijoje, tik be kelių žmonių, katrie humoro nesupranta... Bet tai mes čia paneigiam, nes tai tikrai visiškas tikrovės neatitinkantis melas!