Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Martynas Patašius

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search
 Wikipetan.png  Šis straipsnis yra per rimtas netgi Pipedijai.
Mes įtariame, kad šitą straipsnį parašė rimtasnukis faktopedas arba vikipedas, norintis pasireklamuoti Pipedijoje.
 Crystal Clear app help index.png 
Bent dalis šiame straipsnyje išdėstytos faktinės medžiagos kelia abejones, o jei tiksliau - panašu į šyvos kumelės sapną.
Įtariame, kad čia tik gandai apie alternatyvią realybę, su šiuo pasauliu (aprašomais faktais, įvykiais, daiktais ir žmonėmis) neturintys nieko bendra. Todėl paskelbtas paneigimas, kuris viską neigia.
Konkrečias pastabas skaitykite straipsnio aptarime. Ir nepamirškite - jei turite teisingesnių faktų, galite juos čia pat pataisyti ir papildyti tinkamais faktais!
Martynas Patašius

Martynas[reikalingas šaltinis] Patašius[reikalingas šaltinis] - informatikos magistras[reikalingas šaltinis]. Praktikuojantis katalikas[reikalingas šaltinis]. Vienas iš Vikipedijos redaktorių[reikalingas šaltinis]. Garsioji frazė "Dar nieko čia nenuveikęs..."[reikalingas šaltinis].

Iškilus diskusijoms[reikalingas šaltinis], niekada nepalaiko jokios pozicijos, maždaug, kaip Asilas Benjaminas iš Orvelo „Gyvulių ūkio“[reikalingas šaltinis]. Mėgsta kartoti „Martynai gyvena ilgai, dar niekas nėra matęs mirusio Martyno“, bet gali būti, kad čia tik liaudies kūryba, nes posakis įtartinai panašus į minėtos knygos herojaus[reikalingas šaltinis].

Garsėja[reikalingas šaltinis] tuo, kad niekad nerašo straipsnių, o pastoviai reikalauja visokių šaltinių (pvz. kad Vokietijoje kalbama vokiškai) vietoj, kad pats pataisęs klaidas[reikalingas šaltinis].

Juokas žudantis - kalbos intarpai pritrenkiantys.
Legendinis atodusis - "hhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh"

O dar vienas įdomus dalykas, kad būtent Martynas Patašius kuria visokias Vikipedijos taisykles, ką galima atrasti[reikalingas šaltinis] ir jo paties Vikipedijos puslapyje. Ir dar įdomiau, kad nors jis kuria ir tvirtina visokias taisykles, jis nėra administratorių sąraše. Ir taip pat nėra biurokratų sąraše. Bet nepaisant to, kad jo nėra tuose sąrašuose, su juo konsultuotis ir tartis eina kokie tai kiti adminai, įskaitant net ir patį Dirgėlą, Atlantą bei Nomad. Todėl čia užduokime klausimą: Martynai Patašiau, kokie tavo ryšiai su Dammit, kuris irgi yra administratorius, kuris neįtrauktas į jokius sąrašus, nors turi tiesioginį priėjimą prie duomenų bazių ir failų? Kodėl slapti, didesnes už biurokratus turintys teises adminai yra užsislapstinę ir patyliukais reguliuoja Vikipedijos veiklą?

Sukurė straipsnį Mano mažasis ponis[1].Martynas Patašius
yra vienas Pedivikijos
sąmokslininkų
Wikipetan2.png
Vikipedai ir vikipedikai

Diktatoriai: DirgėlaNomadMartynas Patašius
Kiti jų pakalikai: AtlantasDammitMea
Pieškasnukiai: PėstininkasSnookerisRokaszilHealeris (išmestas)
Šizofrenikai žemaičiai: Hugo.argVpovilaitisSamogitiaZordsdaviniAlgirdasBearasBroxCDCEOLapponItalasRencas
Neutralūs asmenys: HomoŽiedasAudriusa

Didysis Vikipedijos karasAntrasis Vikipedijos karasPedivikijos prezidento rinkimai