Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Rokaszil

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search
 Wikipetan.png  Šis straipsnis yra per rimtas netgi Pipedijai.
Mes įtariame, kad šitą straipsnį parašė rimtasnukis faktopedas arba vikipedas, norintis pasireklamuoti Pipedijoje.

Rokaszil - dar vienas žiarus Vikipedijos feilintojas, pseudointelektualus keliautojas, nevykęs stalo tenisininkas. Aršus komunizmo gynėjas ir indusas.

Pradžioje labai gerai sekėsi stalo tenisas - iš miesto tarp pirmų vietų buvo, kolgi patyrė žiaurų feilą - aštunfinalyje sausai prakišo šešiamečiui, katras fuksais iki ten daėjo. Nuo tada nebežaidžia stalo teniso.

Nors stalo tenisas nepavyko, nuo stalo toli nepasitraukė - susigalvojo kažkokį stalo žaidimą, pavadinimą tai nerišlų kokį tai jam sugalvojo - špogis. Taigi, kad niekas tokio daugiau nežino, tai pats vienas su savim ir žaidžia, nors žinia, kai žmogus pats su savim žaidžia, kalba neina apie jokius špogius, o tik apie dročinimą. Tvirtina, kad špogis esąs sunkus žaidimas, o kurgi nebus, jei niekas nežino kaip jį žaisti, bet čia bandoma jojo yra taisyti situacija kuriant taisykles vikipedijoje, bei kurpiant ten kažkokį imaginarinį špogininkų sąrašą. Taisyklės gana laisvos gavosi, ale bet kuri figūra bet kada gali būti bet kokia kita, truputį toks kvantinis matyt žaidimas užmanytas.

Pranešama, kad Rokaszil ilgą laiką buvo manipuliuojamas Žiedas10.2 naujausios laidos manipuliacine programa, kuri privertė jį netgi ginti jį pipedijoje. Deja žiedo programoje buvo šiek tiek sugedusi ir ši susikirto su rokaszil religiniais ir politiniais įsitikinimais. Tada žiedas pasiuntęs Rokaszil toli toli į pragarą, o šis dar toliau. Nuo tuomet jie tapo aršiais religiniais priešais, Rokaszil stojo ginti Byblijos, o žiedas tuomet dar buvęs Jahovos liudytoju visaip bandė pats save įsitikint kad jį dievas myli. Po to gi ir komunizmą pas Žiedą pradėjo skleist - bet tasai tik už konstitucinę Dievo monarchiją pasisako. Iš viso Rokuizil viskas feilinosi, tad iš nevilties įkūrė Travelpediją.

Dargi žinoma, kad Rokaszil gali būti legendinis vikipedas, valdantis keletą kitų vikipedų pradedant Federeriu ir baigiant legendiniais Homo beigi Vpovilaitį. Iš to tikrieji pipedai gi išmąsto, kadgi Rokaszil gali būti Travelpedijos įkūrėjas.

Taipogi belenkokią fulų vikipediją redaguoja, nors neturi nė žalio supratimo kas ta fulų kalba, betgi yra pasakęs "kalbos nereikia žinoti, svarbiausia redaguoti". Beje, jis ten vienas pisasi toj vikipedijoje. Yra gandai, jog jau seniausiai ją pasiuntė po velnių.

Firminės frazės

  • ok, varau, ate
  • Karalius Dirgėla Cinikas I
  • Tarvelepedija


Rokaszil
yra vienas Pedivikijos
sąmokslininkų
Wikipetan2.png
Vikipedai ir vikipedikai

Diktatoriai: DirgėlaNomadMartynas Patašius
Kiti jų pakalikai: AtlantasDammitMea
Pieškasnukiai: PėstininkasSnookerisRokaszilHealeris (išmestas)
Šizofrenikai žemaičiai: Hugo.argVpovilaitisSamogitiaZordsdaviniAlgirdasBearasBroxCDCEOLapponItalasRencas
Neutralūs asmenys: HomoŽiedasAudriusa

Didysis Vikipedijos karasAntrasis Vikipedijos karasPedivikijos prezidento rinkimai