Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Žiedas

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search

Žiedas - tai tiesiog skylė su apvadu. Apvadas gali būti padarytas iš ko nors, pvz., iš kokio nors aukso, sidabro ar vario, ar dar kokios nors plastmasės arba netgi iš džiovinto šūdo. Svarbu tik, kad tas žiedas yra kiauras ir daugiau mažiau apvalus. Žodžiu, kiaura skylė, bet tačiau turinti apvalainą formą ir apčiuopiamą pavidalą.

Gali būti įvairių žiedų - pvz., žiedinės savivaldybės yra dideli kiauri politiniai žiedai, o štai vestuviniai žiedai yra nelaisvės, kančios ir proto krušimo žiedai, o tuo tarpu pončkos yra geri, naudingi laimės ir džiaugsmo žiedai.

Žemiau - dar kažkokių vikipedikų prirašytų išviešinimų apie kokį tai kitą vikipediką, kuris matyt kiauras žiedas irgi, nes žiedas gi aiškiai.


 Crystal Clear app help index.png  Šitas straipsnis - aiški grafomanija, tad visa alternatyvią realybę jame praskiesta šimtaguba žodine tryda, tad jei kas pusę teksto ištrins atsitiktiniu būdu, tai niekas nesupyks, nes straipsnis pasidarys įdomesnis!
Konkrečias pastabas skaitykite diskusijose. Ir neužmirškit!
 Crystal Clear app help index.png 
Bent dalis šiame straipsnyje išdėstytos faktinės medžiagos kelia abejones, o jei tiksliau - panašu į šyvos kumelės sapną.
Įtariame, kad čia tik gandai apie alternatyvią realybę, su šiuo pasauliu (aprašomais faktais, įvykiais, daiktais ir žmonėmis) neturintys nieko bendra. Todėl paskelbtas paneigimas, kuris viską neigia.
Konkrečias pastabas skaitykite straipsnio aptarime. Ir nepamirškite - jei turite teisingesnių faktų, galite juos čia pat pataisyti ir papildyti tinkamais faktais!
 Warning for police brutality.png  Menamas Pipedijos herojus teigia, kad visi čia esantys gandai beigi kliedesiai yra apie jį ir netgi galimai tikrovė!

Nors visa Pipedija tėra gandai apie alternatyvią realybę, kažkas susigalvojo, kad čia apie jįjį aprašytas straipsnis. Pipedijos triumviratas gal būt žada gal būt apsvarstyti duotąjį prašymą, gal būt ryšium su pateiktais argumentais, tačiau gal būt nieko negarantuoja, nes gal būt priežastys turi būti rimtos, o ne gal būt blevyzgos kažkokios. Taip pat Pipedija informuoja, kad gal būt greičiausias būdas įgyti genderiškai abstrahuotą karmos vektorių - tai grąsintis teisėsaugomis ir prokuratūromis.
Konkrečias pastabas skaitykite diskusijose. Ir nepamirškite - jei turite teisingesnių faktų, galite juos čia pat pataisyti!

 Crystal Clear action button cancel.png  Šis straipsnis yra puolamas vandalų, buvo mažiausiai vienas bandymas trinti jo turinį!
Manome, kad čia užlipome kažkam ant nuospaudos! Teisybė akis bado! Vagie, kepurė dega! Įleisk kiaulę į trobą tai ir ant stalo užlips!
Crystal Clear action lock.png

Šis puslapis yra užrakintas nuo redagavimo tol, kol iškilę nesutarimai bus išspresti diskusijose.
Užrakinimas dar nereiškia dabartinės versijos pripažinimo. Tai tik reiškia, kad užpiso užkniso kaitaliojimas.

Akivaizdžiai vienodos kirmėlės - klonai, aiškiai susibūrę į žiedą, matomai DI atvejis, o gal ir nesusijęs

Žiedas, dar žinomas kaip Szom, Valdemaras, Emka, Pegasas, Bumeris ir dar belenkaip - vienas iš vikipedų gi pagarsėjęs savo legendiniu klonavimosi sugebėjimu, baisiausiai pedivikijoje persekiojamas ir blokuojamas, tačiau retkarčiais atgimstantis įvairiausiais avatarais.

Dar būna šiaip koks nors piršto žiedas, bet tas jau netikras, nes nemoka rašyti, o yra užmaunamas papuošalas.

Slapti klonavimo eksperimentai

Saugokitės, antraip Žiedas jus štai taip jus be gailesčio išpis ir nužudys!

Sklando gandai, kad kažkur Šilutėje mokslininkai slapta pradėję žmonių klonavimą. Klonavo kažkokį ten eilinį šilutiškį ir bandė suinstaliuot, kad pataptų genijum. Norėdami patikrinti klono entelektą liepė pildyti Vikipediją. Bet pirmas blynas buvo žiauriai prisvilęs - anas sugebėjo tik įdėti savo lango nuotrauką į straipsnį. Mokslininkai pasibaisėję tokiu darbo broku intensyviai tęsė klonavimo darbus. Dabartinė klono versija (tiksliai jau net mes nežinom, gal Žiedas10.5) jau sugeba kopijuoti straipsnius iš VLE, atpažinti dalį skyrybos klaidų, bei vandalizmų, gerai atkartoja kitų mintis ir nurodymus. Bet visgi žiauriai feilina. Mokslininkams nutraukus klonavimo projektą Žiedas paliktas anokio Homo atsakomybėn beigi įtakon, kad netaptu kokiu Vikipedijos vandalu. Mesgi įtariame, jog turi dargi slaptą kloną Petriuką, bet tik pipedikai tai žino, o dabar tai atskleidžiame visiems! O jeigu įrodymų reikia, tai pasikapstykite Pedivikijos abiejų naudotojų puslapiuose ir šiaip rašliavą pažiūrėkit, prie tos progos viską ką sužinojote ir čia papildykite...

Dar Pipedija žino slaptą informaciją ir čia jums paviešina, kad Žiedas dalyvavo sąmoksle prieš Dirgėlą, bet pridėjo į kelnes anksčiau laiko, nes išsigando, kad užtai Homo išduos jo klonavimo paslaptį ir jis bus utilizuotas!

Veikla Pedivikijoje

Tai va tokia nuotrauką radome iš žiedo dienoraščio, tai jau galima spėti, jog jis su Drąsiumi susidėjęs...

Žiedas maldauja ir maldas skaito geriau nei straipsnius rašo. O šiaip tai tokią klonų grandinę čia galima padaryti: SZOM, FORMATAS (matyt tada dar nebuvo suprogramuotas rašyti mažosiomis raidėmis), Pegasas, Bumer, Traveller, Megafonas (rašybos klaida, norėjo pasivadinti "Meškafonas"), Super2, Aster, Raktas, taip toliau ir taip toliau, Emka, Voker, Nemunas, Ferari, Valdemarasl (angliškoje Pedivikijoje), Žiedas ir t.t. ir t.t. Čia mes tik išvardinome žinomus klonus, o dar nežinomų tai oj oj oj kiek daug... Dargi iš slaptų skypės kanalų yra žinoma, jog kai kandidatavo seniai seniai į adminus, tai kryžiuką nešiojo, bet Jėzus jo neišgirdo, juk adminu netapo!

Iš jojo klono Pegaso aptarimo:[1]

Nesuprantu, kodėl ištrynėt mano kuriama naują straipsnį apie Urboną V Palaimintajį? juk aš prisidedu Vikipedijos projekto didinimo. ir net vandalizmu neužsiimu, tik labai noriu prie projekto prisidėti. beje norėčiau informacijos, žinoti, koks administratorius ištrynė mano naują straipsnį? jeigu aš negavau sutikimo iš bernardinų tinklapio tai kaip man jį gauti?ir licenzijos sąlygas nurodžiau.beje, kažkas net papildė mano šį naują kuriamą straipsnį, patobulino, o dabar visai ištrynėt. man taip gaila! kaip gauti sutikimą iš bernardinų tinklapio? man labai gaila, kad taip darot. juk nuo to Vikipedija nepadidės,o čia sakoma, kad viskas skatinama kurti, o dabar trinat.tai neteisinga,nors padėtum gauti sutikimą iš bernardinų tinklapio. -- šis nepasirašytas komentaras buvo paliktas naudotojo SZOM (aptarimas • indėlis) 21:17, 2008 sausio 2

Iš kart matos, kad daunas...

Dar pora citatų:

Prašau panaikinti iš Šilutės straipsnio istorijos ši keitima - 22:57, 2007 rugpjūčio 6 versija (taisyti) (anuliuoti)Pegasas (Aptarimas | indėlis) S (→Švietimo ir ugdymo įstaigos)Kitas pakeitimas arba aš kitaip busiu priverstas dirbti su Bumer naudotoju. šis keitimas, yra pats pirmasis, nevykėliškas ir naujokiškas. ir labai prašau panaikinti iš redagavimo istorijos ta dalyka, nes man yra labai nemalonu tureti redagavimo istorijoje ta dalyka, nes bet kas gali prisikabinti. padekit tai isspresti visam laikui, nes del to perejau dirbti i kitą naudotoja. Pegasas 13:39, 2008 birželio 4 (EEST)

tikrai dirbciau su Pegasu toliau, taciau, si kliutis man trukdo. padekit ka nors panaikinti sia zyma is redagavimo istorijos visiskaiPegasas 13:42, 2008 birželio 4 (EEST)

Dar žinoma, kažkokius fuksinius keitimus angliškoje Pedivikijoje išdarinėjo. Tarp kitko savo naudotojo puslapį ištrynė 33 kartus per 2009 metus, angliškoje Pedivikijoje ne ką mažiau. O ten tai išvis keliasi indėlį redaguodamas naudotojo puslapį ir tyčia darydamas gramatines klaidas. Štai vienas iš jo lopizmo požymių Pedivikijoje: "I'm from Šilutė. My hobby Aviation". Dargi ir ten rollbacko teises turi...

Dargi žinoma, kad pasiklonavo angliškojoje Pedivikijoje kaip Valdemarasl, tad laisvai galima spėti, kad ta "l" reiškia "lol". Betgi yra gandai, kad yra tokia paskyrėlė ir lt wikyje! Taip pat daro karjerą Komonse, kur tik ištraukas iš byblijos kopi-peistina. Taip pat kiša kažkokių nežinomų parduotuvių nuotraukas [2]. Dar gi bando pasirodyti afrikietis kažkokioje afrikanų vikipedijoje, bet tai irgi panašu į Šilutės mokslinčių darbą, juk kažkoksai Rokaszil kažkokią fulų vikipediją redaguoja ir netgi ten adminas. Taipogi Žiedas kažkokią komių Pedivikiją redaguoja, kurią tik galima pavadinti neturinčių ką veikti rusų sukurta antinacistinė buveinė.

Paslaptingi kandidatavimai į adminus

Štai susirašinėjimas Metoje dėl kandidatavimo į komių Pedivikijos adminus kurį galite patikrinti [2]:

Hello! I want admin rights in Коми кыв Wikipedia because I can help for this.--Žiedas 11:06, 17 December 2009 (UTC)

Please provide a link to the local election where the community approved you. --თოგო (D) 18:39, 18 December 2009 (UTC)

It is not that the local election links, as I noticed. I found one reference - Йитчӧм_портал -- Žiedas 09:31, 19 December 2009 (UTC)

Have you discussed the matter with other kv.wikipedia users yet? With no discussion, there are no rights changes. Kylu 22:59, 20 December 2009 (UTC)

Not.--Žiedas 15:17, 21 December 2009 (UTC)

Kandidatavimas angliškoje Pedivikijoje, kurį kažkoksai Soap be gailesčio atmetė [3]:

Hello, I would like to request administrator rights. For now I have only rollbacer status, and cant revert edits as administrator. My main interest in Wikipedia is in patrolling latest edits, fighting vandalism or inappropriate content. With additional tools tools I could better serve community, delete speedy deletion requests. --Žiedas (talk) 17:21, 24 November 2009 (UTC)

Veikla Pipedijoje

Dargi iš slaptų skypės kanalų paaiškėjo, jog prisipažino, kad turi akauntą Pipedijoje ir dar su juo redaguoja. Tad va, pateikiame įrodymus iš skypės "na va, mano bėda irgi yra kad ir aš buvau rašęs, su paskyra" (čia kai gynė šytasna straipsnį Pipedijoje). Tai pasibaisėtina!

Liberpedija bei Lamita

Dargi žinoma, kad Žiedo verkšlenimo programos paveiktas legndinis Homo jam sukūrė kažin kokį Copy-Paste projektą, kur reikėjo aprašinėti sušiktų liuteronų mylimą Klaipėdos kraštą. Betgi Homo nuvarė į psicihiatrinę, kur jį išgydė ir jis tą Liberpediją be gailesčio ištrynė. Betgi ir vėl atsirado tokios pačios antilietuviškos kilmės projektas - Lamita. Su ja istorija buvo visiškai tokia pati kaip ir su Liberpedija.

Štai garsioji lango nuotrauka - versijos 9.7 erroras


Religinė veikla

Jau nekalbant apie tai, kad Žiedas karts nuo karto užsidarinėja į vienuolyną, iš patikimų šaltinių paaiškėjo, kad Žiedas anksčiau priklausė Jehovos ludytojams ir dar tuzinui kitų religinių sektų, įskaitant ir savižudžių-psichų sektai „Gelbėk, Dieve!” Žiedas deja čia nepritapo, nes buvo išmestas dėl atsisakymo apsipjaustyti. Niekas nepriėmė jo ir į linksmai pagarsėjusią Hezbollah, nes kaip sklinda gandai žiedas per treniruotę su automatais, netyčia nušovė ne 10 žydų, o 10 arabų. Po šių nesėkmių, žiedas nusprendė pasinerti į chrikščionybę. Iš pradžių bandė krikščionybę, bet vėliau išmestas ir iš ten, nes paredagavo Vikipedijos straipsnį apie Martiną Liuterį. Šįkart jį priėmė liuteronai, pritrenkti žiedo pasiaukojimo. Paskutiniais suomenimis yra budistų vienuolis. Kalbama, kad Žiedas, dar žinomas, kaip Valdemaras, yra penktas Drąsiaus Kedžio sąraše po Andriaus Ūso.


Fotografo karjera

Kaip pats valdemaras dažnai mėgsta kartoti jis yra profesionalus fotografas. Aišku profesionalus turėtų būti kabutėse. Valdemrao fotografuojami objektai dažniausiai yra visoks liuteroniškas šlamštas: visokios šilutės sektantų bažnyčios, kapinės, gatvių žibintai, visokie apgriuvę ar visai sugriuvę pastatai, slapti langai, liukai, tiltai, antenos, stogai ir panašios šizoidinės nesąmonės. Valdemaras aišku bandė visokiose fotoateljė įsidarbinti. Kažkada jį buvo priėmę į darbą Šilutės ateljė „Liuteroniškoji dvasia”. Ten jam buvo duodamos įvairios užduotys. Po kelių metų policija pasibeldė į jo durys ir jam buvo pateikti kaltinimai, kad jis dalyvavo liuteronų kunigų iškrypėliškose vaikų pornografijos fotosesijose. Kaltinimai deja Valdemarui nebuvo pateikti, nes jis visą kaltę suvertė garsiajam svieto lygintojui pedofilų gynėjui popiežiui Benediktui XVI. Kaip manoma, dėl šių Valdemaro gyvenimo faktų jis ir atsidūrė Drąsiaus Kedžio medžiojamųjų sąraše.

Valdemaro fotografo karjera žlugo po to kai jis kažkaip netyčia nufotografavo kažkokį tai langą, ir į dėjo jį Pedikvikijos Šilutės straipsnį, aišku po to Valdemarui pasireiškė šizofreniški simptomai, kad jis dėl šios nuotraukos yra medžiojamas ateivių. Po to iškilusių faktų Šilutės „Pseudoprofesionalių fotografų draugija” tiesiogine to žodžio prasme išspyrė Valdemarą pro duris. Po dviejų dienų kažkokie valkatos sugebėjo valderamą atvilti iki Šilutės Šv Mergelės Marijos ligoninę. Bet Valdemaras visiems laikams neteko vilties tapti fotografu.

Profesionalios aukcionuose už porą surūdijusių kapeikų parduotos nuotraukos

Blogerio karjera

Dargi žinoma, jog yra vienas iš milijonų blogerių. Rašo ten belenką, bnet nereikšmingą info ir išvis spamina vargonų muziką ir panašiai. Nenoriai Pipedija atskleidžia blogo adresą - http://rondo.blogas.lt/ . Kaip žinia, atrodo viską ten ištrynė..

Technologijos.lt

Internetuose sklinda gandai, esą Žiedas įkūrė internetų saitą http://www.technologijos.lt/ kurgi sakosi esąs Algimantas Chuck'uolis straipsnius ten rašo. Ten, kaip žinia, rašo apie ateivius kurie esą pavogę vieną eilinį vikipedą Snookerį kažin kur Pilaitėje. Taip pat nevengia irgi lenkiškų stebuklų - esą ten Jėzus visiems ant langų piešiasi (matyt, pats ir darė Jėzaus graffiti ant langų). Aišku, tarpų daxuja kur nereikia tekstuose, daxuja gramatinių klaidų (kaip ir visada). Esą rašo apie technologijas o iš tikro tiesiog reklamuojasi save - žmonės skaito ir tampa Žiedo vergais. Taip kad patariame neskaityti ten, nes sprogs smegenai.

Biologo karjera

Štai nuotrauka iš vieno jo veikalo

Čia mes biški už akių užbėgome, juk internetuose sklinda gandai, jog yra (spėjama, jog jo pavardė Lokys) geltono sniego tyrinėtojas ir dargi sako, jog geltonas sniegas - vertybė! Taip pat pasisako už ekologiją, sakosi sugalvojęs ekologišką muziką. Sako, jog skriausti tik žmones galima, o ne gyvūnus ir išvis sakosi esąs beždžionė. O šiaip šytasna čia išvis be ryšio, kažkokstai dibilas panašu, tik dedasi biologu!


Žymiausios Žiedas10.5 aukos

Versijų raida

 • Žiedas1.0 - pirmoji eksperimento versija. Pabandymui buvo sukurtas SZOM. T.y. "Siandien zadu oru misti". Pradinė versija buvo išmokinta balsuoti vertingų straipsnių rinkimuose, bet šiaip buvo netobula.
 • Žiedas2.0 - ši versija jau buvo išmokinta browsinti Pedivikijoje ir susirasti Pedivikijos biurokrato aptarimo puslapį.
 • Žiedas2.8 - ši versija buvo išmokinta mandagiai rašyti prašymus dėl pervadinimo. Po eksperimento Atlanto aptarime pastarasis pervadino SZOM į Pegasą.
 • Žiedas3.4 - ši versija jau buvo išmokinta vaidinti žmogų.
 • Žiedas4.1 - ši versija buvo daug tobulesnė ir išmokyta konfliktuoti su kitais Pedivikijos dalyviais.
 • Žiedas5.2 - ši versija jau mokėjo susirasti Pedivikijoje savo miesto straipsnį beigi jį redaguoti.
 • Žiedas6.0 - šioje versijoje buvo įdiegtas update'as: Pegasas jau išmoko rašyti naujus straipsnius. Deja, anie buvo nekokybiški beigi užsitraukė Homo rūstybę.
 • Žiedas7.1 - mokslininkai Pegasui rado užsiėmimą ir išmokino dėlioti Pedivikijos šablonus {{sveiki}}, {{reg}} ir {{prisistatyk}}. Deja, Pegasas neskirdavo, kur kurį dėti. Pirmasis tuo įsitikino Pieška, kuriam į userpage'ą vietoj {{prisistatyk}} buvo įstatytas {{reg}}.
 • Žiedas8.3 - mokslininkai pastebėjo šią klaidą ir ją ištaisė.
 • Žiedas9.7 - čia mokslininkai nusprendė išbandyti Pegaso savarankiškumą ir liepė jam įkelti gerą nuotrauką į Pedivikiją. Deja, anas tesugebėjo įkelti tik savo lango nuotrauką beigi dėl to gėdytis.
 • Žiedas9.8 - iš per didelės gėdos atsirado Emka - pirmasis klonas.
 • Žiedas9.9 - Emka buvo priprogramuotas kalbėti užuominomis, bet programa to neįvykdė ir išsidavė turinti dvi paskyras.
 • Žiedas10.0 - Emka buvo užbanintas, tačiau mokslininkai išmokino kurti naujas paskyras. Tą jis ir padarė, bet Aster, Bumer, Megafon ir kiti taip pat buvo susekti.
 • Žiedas10.1 - šioje versijoje įvyko revoliucija: išmokytas naudotis proxy serveriais, Emka pagaliau pademonstravo, kaip puikiai jį išmokė verkšlenti. Buvo leista sukurti Teo paskyrą. Tai labai nepatiko Patašiui, bet Teo atsilaikė. Vėliau mokslininkai nusprendė išduoti tikrąjį projekto pavadinimą ir Žiedas persivadino į tikrąjį savo vardą.
 • Žiedas10.2 - kurdami šią versiją mokslininkai netyčia nulaužė asmeniniu Žiedo priešu tapusio Hugo.arg Pedivikijos accountą beigi e-mailą. Mokslininkai liepė Žiedui būti atpirkimo ožiu. Žiedas visiškai jiems pakluso. Greitai gavo baną nuo Snūkerio.
 • Žiedas10.3 - versija su ypač ištobulinta verkšlenimo programa. Žiedui paverkšlenus per Skype, Pieška sutrumpino blokavimo laiką. Po mėnesio versija vėl pradėjo pildyti Pedivikiją, bet kažkuom nepatenkintas Homo piso Žiedui neribotą bloką. Tačiau Pieška vėlgi atblokavo Žiedą, po dar vieno paverkšlenimo Vikipedijos skypėje.
 • Žiedas10.4 - mokslininkams pagaliau pavyko nuveikti kažką naudingo, Žiedas kelias dienas nepadarė nieko blogo. Bet ilgainiui jis pats dėjo ant Pedivikijos. Tačiau tai apgavystė, Pipedija žino, kad jis dar grįš.
 • Žiedas10.5 - naujausia versija. Čia jau net Pipedija nežino naujų patobulinimų, išskyrus naujai įdiegtą galimybę gąsdinti pipedus.
 • Žiedas10.6 - po ilgos pertraukos pasirodė nauja Žiedo inkarnacija - Barzdonas! Dėl konspiracijos prisistato kokiu tai Andrium iš Vilniaus. Veikla tradicinė - nuorodų, brūkšnių dėliojimas, jau gavo pastabą. Matyt baigsis viskas tradiciškai.

Citatos

 • Imkitės gėdos!
 • ...išvis imsiuos priemonių, kad šiuo projektu pasidomėtų teisėsaugos institucijos (apie Pipediją)
 • reikalauju šį straipsnį ištrinti
 • to dar betrūko, kad kažkur be kažkieno atsiklausimo yra viešinamas kito žmogaus vardas
 • Gal gana čia kimšti melo nesamonės
 • Vikipedija nuo to nepadidės

Kitų vikipedų atsiliepimai apie Žiedą

 • Rokaszil - bet dar tokio dibilo kaip Valdemaras nemačiau
 • Snooker - lopas tas žiedas
 • Pieška - botas
 • Dirgėla - žiedas goes internetional
 • Martynas Patašius - Ką šįsyk Žiedas/Valdemaras pridirbo?
 • Homo - Kokią čia Žiedas nesąmonę sugalvojo..?
 • Hugo.arg - Kieno Vikipedijos ir e-mailo akauntus Žiedas vėl nuhakino?

Tai čia dar ne viskas, bet jau kitų veikėjų citatų neieškosim, užtenka ir tiek.

Atrasta Vikipedijos faktinė medžiaga

Ir dar mes atradom slaptą susirašinėjimą tarp Homo, Hugo.arg ir Žiedas , iš kurio aiškėja, kad Žiedas įsilaužinėjo į Hugo.arg paštą ir Vikipediją, o ir šiaip kitaip visaip! Tai įrodymus čia ir pateikiame:

Susirašinėjimas iš Žiedas asmeninio puslapio Vikipedijoje

Žemiau - susirašinėjimas, kurį galite pasitikrinti[4]:

Pasiaiškink

Kaip pasiaškinsi [3] 88.119.23.211 19:41, 12 gruodžio 2009 (EET) (Hugo)

Supykau, kad atblokavai Kelogą ir norėjau kažkaip pagąsdinti dėl to. Buvau tą dieną susipykęs su Homo, kuris buvo užblokavęs mano Skype už įkyrumą, ir apšmeižiau. Bet iš tikrųjų kreipiausi į draugą, kuris įsilaužinėja į sistemas. Pažįstu nuo mokyklos laikų. Aš labai atsiprašau visų. Tik neblokuokit, labai prašau. --Žiedas 20:06, 12 gruodžio 2009 (EET)


Susirašinėjimas iš Homo asmeninio puslapio Vikipedijoje

Žemiau - susirašinėjimas, kurį galite pasitikrinti[5]:

Kriminalinis nusikaltėlis

Klauskyk menkysta, nežinau, kokiais hakeriavimo būdais nulaužei mano emailo ir wiki paskyros slaptažodžius, bet tau gražiuoju tai nesibaigs. Neturi jokios teisės daryti tokius dalykus. Už tokius asmeninių duomenų pažeidmus kreipsiuos į policiją. Hugo.arg 19:18, 12 gruodžio 2009 (EET)

Iš kur tokios žinios? Nežinau nė to tavo el. pašto, nei dar ko. --Homo 19:20, 12 gruodžio 2009 (EET)

Usr:Žiedas man kažką grasino, jog žinai mano visus slaptažodžius. Dabar noriu prisijungt - nei gmailo nei wiki neprijungia. Man egzaminų sesija, būtinas el. paštas, o admin. paskyros wikipedijoj nulaužimas išvis - teks kreiptis į stewardus. 88.119.23.211 19:27, 12 gruodžio 2009 (EET)

Nežinau, ką jis grasino, bet paprasčiausiai neįmanoma nei tų slaptažodžių žinoti (juolab, kad jie visiškai nepažįstamo žmogaus), nei atspėti. Tuo labiau, kad visiškai nesu suinteresuotas kažkokiais laužimais užsiimti. --Homo 19:35, 12 gruodžio 2009 (EET)

Šiais laikais viskas galima. Ir tikrai įtartina, kai pagrasina - ir paskui rimtai padaro. Jei tu tikrai niekuo dėtas, tada labai atsiprašau, vadinasi, reikia su Žiedu aiškintis, ta persona nuo pat pradžių įtartina. 88.119.23.211 19:38, 12 gruodžio 2009 (EET)

Na, gal ir galima, tačiau tokiuose dalykuose nenusimanantis žmogus nelabai gali paskyras nulaužti. Na, bet iš tiesų Žiedas prisipažino per Skype grasinęs, tik nežinau kodėl tam pasirinko mane. Matyt, vien dėl to, kad įdiegiau jam MediaWiki ar pan. Man rodos, stiuardai gali atstatyti slaptažodį, dėl el. pašto irgi turėtų būti panaši galimybė. --Homo 19:47, 12 gruodžio 2009 (EET)

Tiesa

Viskas, ką jūs ten viršuje perskaitėte yra tik kliedesiai ir gandai. Šiame skyrelyje pateiksime tikrąją šio didvyrio istoriją.

Tikrasis vardas, menamai yra Vytautas Grabotauskas - žinomas jaunas politikierius išum ne kur kitur, ogi Šilutės. Kažkada studijavo teologiją ir dabar dar kažką, bet jau čia tik pipedijai ir spėti. Negana to , yra pasiskelbęs keturiuose internetuose. Šiaip savo universitete yra su savo mylimaja padaręs knygą apie vaikų auginimą (rekomenduojame!). Menamai dabar žiedas gyvens Agluoniškių sunitų mečetėje, nes jau jo tėvai nuskurdėliai forsai, bet juk reikia kažkaip už univerą susimokėti. Šiame kaime pasisllėpė taip pat dėl to, jog jį gaudo jo nepakenčiantys vikipedai.

Tai jau čia ir matosi, jog šitą ištrauką parašė kažkoks dibilas nekenčiantis mūsų didvyrio, taigi šią pastraipą parašiusį žmogų siunčiame velniop!

Taip pat skaitykite


Visokie šaltiniai beigi nuorodos

Tai čia žemiau pavardinti visokie šaltiniai beigi nuorodos straipsnio melagingumui paneigti arba patvirtinti. Pipedija niekaip negali garantuoti ar atsakyti, kad nuorodose surastas turinys neatitiks tiesos irba melo.


Žiedas
yra vienas Pedivikijos
sąmokslininkų
Wikipetan2.png
Vikipedai ir vikipedikai

Diktatoriai: DirgėlaNomadMartynas Patašius
Kiti jų pakalikai: AtlantasDammitMea
Pieškasnukiai: PėstininkasSnookerisRokaszilHealeris (išmestas)
Šizofrenikai žemaičiai: Hugo.argVpovilaitisSamogitiaZordsdaviniAlgirdasBearasBroxCDCEOLapponItalasRencas
Neutralūs asmenys: HomoŽiedasAudriusa

Didysis Vikipedijos karasAntrasis Vikipedijos karasPedivikijos prezidento rinkimaiŽiedas
yra vienas žydmasonių
Lietuvos blogeriųBezdzione su bananais.jpg
Lietuvos žydomasoniai blogeriai

Andrius UžkalnisBeata NicholsonRokiškis RabinovičiusRomas SadauskasGeležinė LapėArtūras RačasTomas ČyvasGiedrėDammitUser Friendly BitchCommon SenseUagaduguVienastoksQuemmVidmantas NuolaidaŽavintaIceBlueSkirmantėKleckas BuržujusBronislovas BurgisChiotasEzgFosronEnorcaGobbitasPrometejasZbygniewas PiwacijusMr-ScriptTadas VidmantasVirginijus SavukynasLeonidas DonskisUlevičiusGediminas GasiulisKarolis PociusAndrius VyšniauskasAurimas GuogaKleivaKraupuLigitaNenieneneneKasparas PociusKarolis JachimavičiusZezereNuo D'aiLidžitaDebesylaLabas, Lietuva!