Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Mea

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search
 Wikipetan.png  Šis straipsnis yra per rimtas netgi Pipedijai.
Mes įtariame, kad šitą straipsnį parašė rimtasnukis faktopedas arba vikipedas, norintis pasireklamuoti Pipedijoje.
 Crystal Clear app help index.png 
Bent dalis šiame straipsnyje išdėstytos faktinės medžiagos kelia abejones, o jei tiksliau - panašu į šyvos kumelės sapną.
Įtariame, kad čia tik gandai apie alternatyvią realybę, su šiuo pasauliu (aprašomais faktais, įvykiais, daiktais ir žmonėmis) neturintys nieko bendra. Todėl paskelbtas paneigimas, kuris viską neigia.
Konkrečias pastabas skaitykite straipsnio aptarime. Ir nepamirškite - jei turite teisingesnių faktų, galite juos čia pat pataisyti ir papildyti tinkamais faktais!

Mea - gi žavioji Vikipedijos adminė, katroji šiaip jau veik nieko ten nedaro, išskyrus protingų tekstų rašymą ir bandymus sušvelninti Vikipediją draskančius konfliktus.

Tai kažkodėl dabar Mea garsėja, kaipo Hugo.arg užtarėja, nes panašu, kad tik jos dėka šisai kelis kartus išvengė amžino bano, kai prisidirbo, banindamas kitus adminus ir trolindamas kur papuola. Tai aišku, nesgi mielaširdė Mea - kaip Motina Teresė visus gelbsti, tai ten Hugo.arg pagloboja, tai ten Homo, tai ten Žiedą, tai ten Turbo, tai ten išvis koks Kellogg257 - kur tik trolis, tai ir gelbėtoja.

Žinoma gi, kai faktai akis drasko ir pradedi suvedinėti galus, kas ten su kuo bendrauja ir ką dėl ko aiškina ir kalba, tai pradeda kamuoti ir pagrįstos abejonės, kad būtent Mea yra tasai lietuviškos Vikipedijos triumvirato užsislėpęs pilkasai kardinolas, viską valdantis savo juodąja ranka.

Tai jei kas dar abejoja, tai siūlom čia pasidomėt, kada Mea tapo viena iš Vikipedijos redaktorių - nustebsit, sužinoję, kad net keliais metais anksčiau (dar 2002), nei atsirado pirmas lietuviškas Vikipedijos straipsnis. Ir netgi paradoksaliu būdu anksčiau, nei lietuvišką Vikipediją įsteigė garsusai Knutux. Tai vat paklauskit savęs, koks čia toks paradoksas.

O iš techninės pusės galim paminėti, kad be adminų, biurokratų, stewardų ir pan. akauntų, MediaWiki yra palaikomi dar ir developerių akauntai, kurie "nesiskiria" nuo paprastų vartotojų, bet turi neribotas teises, įskaitant ir priėjimą prie administravimo panelės, kurios nei patys "administratoriai" nemato.

Turi svajonę ištekėti už geriausio pasaulio vyro.


Mea
yra vienas Pedivikijos
sąmokslininkų
Wikipetan2.png
Vikipedai ir vikipedikai

Diktatoriai: DirgėlaNomadMartynas Patašius
Kiti jų pakalikai: AtlantasDammitMea
Pieškasnukiai: PėstininkasSnookerisRokaszilHealeris (išmestas)
Šizofrenikai žemaičiai: Hugo.argVpovilaitisSamogitiaZordsdaviniAlgirdasBearasBroxCDCEOLapponItalasRencas
Neutralūs asmenys: HomoŽiedasAudriusa

Didysis Vikipedijos karasAntrasis Vikipedijos karasPedivikijos prezidento rinkimai