Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Turbo

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search
 Wikipetan.png  Šis straipsnis yra per rimtas netgi Pipedijai.
Mes įtariame, kad šitą straipsnį parašė rimtasnukis faktopedas arba vikipedas, norintis pasireklamuoti Pipedijoje.
 Crystal Clear app help index.png 
Bent dalis šiame straipsnyje išdėstytos faktinės medžiagos kelia abejones, o jei tiksliau - panašu į šyvos kumelės sapną.
Įtariame, kad čia tik gandai apie alternatyvią realybę, su šiuo pasauliu (aprašomais faktais, įvykiais, daiktais ir žmonėmis) neturintys nieko bendra. Todėl paskelbtas paneigimas, kuris viską neigia.
Konkrečias pastabas skaitykite straipsnio aptarime. Ir nepamirškite - jei turite teisingesnių faktų, galite juos čia pat pataisyti ir papildyti tinkamais faktais!

Turbo arba Orbit (ne kramtoškė) - gi iš tikro kokis tai ponas Urba - patsai Tikriausiasis lietuvis Lietuvoj, vienintelis tebekariaujantis toks pokario partizanas, liaudies teismo teisėjas.

Pagarsėjo savo kova su komuniagomis Vikipedijoj. Nagrinėjo slavų alkahalizmo problematiką ir kodėl anie ruskiai savęs nepripažįsta baltais. Gi čia jau visiem aišku, kad rusai tėra sumongolizuoti baltai, gi vos ne patys lietuviai, ale gyvatės to nepripažįsta, ir dar tyčiojasi iš vargšų lietuvių, okupuoja juos visaip (čia vos ne toks atvejis, kaip su homofobais). Taivagi, kad vikipediją rašo visokie komuniagos ir kiti Latvių gatvės pakalikai negalėjo apsikęsti su tiesa ir tiktų tikriausią lietuvį Turbo užbanino kaip kokį trolį. Tai tas visiems vikipedams adminams jau bylas yra surašęs, sakė teisman neš. Tai čia jau ir Pipedijai pasisaugoti reikia. Dar prisidėjo prie manifesto "Mirtis vikipedijos diktatoriams", kuriuo siekė nuversti didžiausią Vikipedijos diktatorių - tovariščių Dirgėla.

Laisvalaikiu trolina istorijos forumuose, šika į komentarus delfyje beigi skleidžia įvairias schizofrenijas ir paranojas, nes pasirodo, kad skaityk visi lietuviai-nemalalietkos yra tikri komuniagos (gi pasuose gimimo vieta tai CCCP parašyta). Tai kur čia ramybė bus lietuviui tarpe tiek išdavikų. Tai mes dabar suabejojom, o kur gimė patsai ponas Turbo?

Sąmokslo teorijos

Gi Turbo atskleidė daugelį svarbių sąmokslo teorijų:

 • Komuniagos ruskiai yra baltai, bet to nepripažįsta;
 • Seniau lietuviškai kalbėjo visas pasaulis (žr. Katmandu, Kitas, Anakonda, Piskas, Tvėrė, Paleistina), bet mongolai ir žydai juos išstūmė. Tą faktą nuo pasaulio nuslėpė KGB.
 • Lietuviai sukurė žalią spalvą. Ją pavogė airių gnomai.
 • Lietuviška vikipedija propaguoja komuniagas įdėdama Brežnevo nuotrauką į pirmą puslapį į nulauždama serverius Floridoje, kad pasibaisėję tokie lietuviai negalėtų jų išimti.
 • Komuniagos už antitarybinę veiklą išjungė šildymą.
 • Kompiuterį užvaldė KGB hakeriai.
 • Visi pažeidinėja baudžiamąjį kodeksą.
 • Visi lietuviai - susimokę komuniagos.

Citatos

 • Tauta be viki - tauta be ateities
 • Atlikai artimus vandalizmui veiksmus, nukreiptus prieš dešiniuosius , beje naudingus ir ruskiams-jų spec.tarnyboms, vaizduodamas save paxininku - įspėjimas vandalui
 • Patyriau pats pakoregavęs straispsnį apie Baltarusijos istoriją - pabandęs įkelti jotvingių tragediją, o pasipriešinus buvau represuotas ir terorizuojamas toliau.
 • Tiesiog, dovanojau vieną 'perliukų' visiems, nelaukdamas, kol tai bus publikuota ir nutylėta, ar sukels entuziazmą - kiek gi galima leisti kai kuriems kronikininkams laikyti Lietuvius bailiais ir tyčiotis iš jų.
 • O jei mėgsti biurokratiją, tai pastudijuok Kudirką su Rylosujev, Kruglodurov personažais.

Nuorodos