Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Knutux

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search
 Wikipetan.png  Šis straipsnis yra per rimtas netgi Pipedijai.
Mes įtariame, kad šitą straipsnį parašė rimtasnukis faktopedas arba vikipedas, norintis pasireklamuoti Pipedijoje.
 Crystal Clear app help index.png 
Bent dalis šiame straipsnyje išdėstytos faktinės medžiagos kelia abejones, o jei tiksliau - panašu į šyvos kumelės sapną.
Įtariame, kad čia tik gandai apie alternatyvią realybę, su šiuo pasauliu (aprašomais faktais, įvykiais, daiktais ir žmonėmis) neturintys nieko bendra. Todėl paskelbtas paneigimas, kuris viską neigia.
Konkrečias pastabas skaitykite straipsnio aptarime. Ir nepamirškite - jei turite teisingesnių faktų, galite juos čia pat pataisyti ir papildyti tinkamais faktais!
Knutux - Andrius Ramanauskas

Knutux (Knutuks, Knutuksas - vieni sako, kad nuo žodžio knatas, knatelis - tariamo šiaulietiškai, kiti gi tiegia, esą nuo anokio Donaldo Knuto, tipo mažas knutukas, irgi šiaulietiškai) - plačiai žinomas Vikipedijos adminas, priprogramavęs jai (o jei tiksliau - Medijavikiui) nemažai visokių patogumų, susijusių su visokiais šablonais ir panašiais dalykais.

Knutux pagarsėjo tada, kai kažkaip įkūrė lietuvišką Vikipediją ir parašė jai nemažai straipsnių. Vėliau ten atėjo ir kitų straipsnių rašytojų. Bet matyt, kad ilgainiui Knutuxą Vikipedija užkniso, nes jau seniai jis ten nieko įdomaus nerašinėja ir nedaro.

Mitai

Su Knutuxu susiję keletas plačiai žinomų mitų. Vienas jų toksai, kad Knutuxas, atseitos, tas pats Algis Ramanauskas Greitai. Kas žino, kas žino...