Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Medijavikis

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search
Mediawiki tokia mediawiki

Medijavikis arba Mediavikis (iš angl. Mediawiki) - čia toks tūlsas programinis krūtas visokioms Pipedijoms kurti, kitaip tariant - vikis. Sumaniai apdorojus ir pateikus patrauklų turinį, šitas softas įgalina itin mažomis, bet nežmoniškai (tiksliau - žmoniškai (human resources) efektyviomis bei neišsemiamai kūrybingomis sanaudomis kurti ir plėtoti nedidelio portalo pavidalą - avatarą.

Prieš Linuxinį softą Lameriai ant kelių tesiklaupia!

O šiaip, turim pasakyti, kad šitame softe yra kažkoks labai kardinalus bugas. Nes ant 2GHz serverio kai kuriuos puslapius šitas daiktas generuoja po pusę minutės, suėsdamas 60 procentų CPU ir jokios Madiawiki autorių siūlomos optimizacijos nei velnio nepadeda. Akivaizdu, jog dėl visko kaltas Dammit.

Tai čia pasirodo kad ar tai šiaip čia Pipedija durna tokia, ar tai tas OpenBSD, ale betgi kai Dammit savo šventomis rankomis prisilietė čionai, tai viskas stebuklingu būdu ėmė taip greitai suktis ir viską gražiai daryti, kad čia niekas ir nesupras, tik akivaizdu, kad buvo panaudotos kažkokios mistinės galios, nes per 10 minučių išgirdom daugiau burtažodžių, nei paprastai išgirstam per metus!


Išnaša dibilams

Pipedija - ne koks nors portalas, čia kiekvienas gali patekti ne tik į Seimą, be atskiro leidimo, bet ir įsliūkinti paslapčia pas kaimynką po koldra!