Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Pėstininkas

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search
 Wikipetan.png  Šis straipsnis yra per rimtas netgi Pipedijai.
Mes įtariame, kad šitą straipsnį parašė rimtasnukis faktopedas arba vikipedas, norintis pasireklamuoti Pipedijoje.
 Crystal Clear app help index.png 
Bent dalis šiame straipsnyje išdėstytos faktinės medžiagos kelia abejones, o jei tiksliau - panašu į šyvos kumelės sapną.
Įtariame, kad čia tik gandai apie alternatyvią realybę, su šiuo pasauliu (aprašomais faktais, įvykiais, daiktais ir žmonėmis) neturintys nieko bendra. Todėl paskelbtas paneigimas, kuris viską neigia.
Konkrečias pastabas skaitykite straipsnio aptarime. Ir nepamirškite - jei turite teisingesnių faktų, galite juos čia pat pataisyti ir papildyti tinkamais faktais!

Pėstininkas - Pieška, Spaideris - dar vienas abejotinos kilmės Pedivikijos administratorius. Pseudointelektualas. Nepripažintas jaunas genijus. Profesionalus šakmatininkas, pasiekęs labai daug Lietuvos šakmatų federacijos organizuotuose šakmatų čiampionatuose - praeitais metais jam beveik pavyko įveikti kvalifikacinį etapą. Deja pralaimėjo 6-erių metų neaiškios kilmės klonui. Pieška ir toliau pasiryžęs redaguoti Pedivikijoje sukurtą šakmatų vikisritį. Dabar jo planuose - iki 2150 metų kaip nors prasibrauti bent jau iki Lietuvos šakmatų čempionato 16-finalio. Dargi manoma, kad jis gali būti Patašiaus klonas - tas gi irgi kaip ir šakmatininkas. Sklinda kalbos, kad Pieška, Patašius ir dar vienas adminas Snookeris įkūrė Vikipedijos šakviratą - nevykusią triumvirato kopiją, kurioje susirinkę visi trys šakmatais mokantys žaisti Vikipedai.

Dargi paaiškėjo faktai, kad gi Pieška galimai susijęs su Šilutės klonavimo sąmokslu - anasai jau du kartus atblokavo visus užpisusį ir n kartų EN pasiųstą trolį Bumerį. Tai dabar tik klausimas, ar Pieška patsai yra klonavimo produktas, ar jo smegenys išplautos Žiedo manipuliacinės programos?

Šiaip jau Rokozil sukurto šogio priešininkas, ogi tiksliau - imti pavydas pradėjo. Kai tik Rokaszil česvikyje parašė straipsnį šogis - tai oj oj, užpyko ir pradėjo varyt, kad šogis - paprasčiausias šakmatų klonas su begale nelogiškų, nesuprantamų taisyklių! Škotijos karalienė netgi patikėjo, juk Pieška taigi adminas berodz. Taip ir Pieška išstūmė šogį iš populiariausių žaidimų sąrašo.

Blogerio karjera

Sklinda gandai, esąs jis publikuojasi žiedo sukurtas apmyžto sniego nuotraukas savąjame bloge. Be abejo, Žiedas supyko, kad jis savinasi jojo šedevrus, tad Pedivikijoje susikūrė kloną Barzdoną, kurio userpage'o skydeliai panašūs į Pieškos, taipgi norėdamas parodyti esąs Pieškos klonas. Žinoma, kaip mat Pieška išgarsėjo n kartų pasiųstais EN straipsniais apie šakmatus beigi šūlę savo internetų bloguose. Žiedas nenusileido - sukūrė nevykusią kopiją skirtą vargonų muzikai, tačiau eilinį kartą susifeilino neteisingai parašęs "Pėstnka", o gi iš tikro turi būti "Pėstininkas"! Pieška esąs apkaltinąs savo klasioką, pasak jo esą jisjis nulaužęs Pieškos blogo akauntą ir ten pradėjęs varyti šūdus, ir mes pilnai tuo tikime, juk Pieška genijus, kurgi jis gali šūdus varyti?

Dainelė "Du gaideliai"

Taigi vat va čia firminė Pieškos dainelė (tiesa, kilmė abejotina, tai gali būti pačio žymiojo Anonimo daina):

Du dibilai, du dibilai, vienas kitą darė;
O dirgėla, o dirgėla, "Pasikarkit" - tarė;
Triumviratas pipedantų juokiasi iš Hugo;
Koks gi gali būt konfliktas be Domo Mituzo.
Pieška kuria, pieška kuria;
O snūkeris žvengia;
Washgo miega, rokas miega:
Ir eina jie naxuj.


Pėstininkas
yra vienas Pedivikijos
sąmokslininkų
Wikipetan2.png
Vikipedai ir vikipedikai

Diktatoriai: DirgėlaNomadMartynas Patašius
Kiti jų pakalikai: AtlantasDammitMea
Pieškasnukiai: PėstininkasSnookerisRokaszilHealeris (išmestas)
Šizofrenikai žemaičiai: Hugo.argVpovilaitisSamogitiaZordsdaviniAlgirdasBearasBroxCDCEOLapponItalasRencas
Neutralūs asmenys: HomoŽiedasAudriusa

Didysis Vikipedijos karasAntrasis Vikipedijos karasPedivikijos prezidento rinkimai