Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Antrasis Vikipedijos karas

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search
 Crystal Clear app help index.png 
Bent dalis šiame straipsnyje išdėstytos faktinės medžiagos kelia abejones, o jei tiksliau - panašu į šyvos kumelės sapną.
Įtariame, kad čia tik gandai apie alternatyvią realybę, su šiuo pasauliu (aprašomais faktais, įvykiais, daiktais ir žmonėmis) neturintys nieko bendra. Todėl paskelbtas paneigimas, kuris viską neigia.
Konkrečias pastabas skaitykite straipsnio aptarime. Ir nepamirškite - jei turite teisingesnių faktų, galite juos čia pat pataisyti ir papildyti tinkamais faktais!

Antrasis Vikipedijos karas buvo kažkur 2010-aisiais metais, praėjus porai mėnesių po Didžiojo Pedivikijos karo.

Dalyviai:

Istorija

Viskas prasidėjo, kai po gėjų parado Hugo.arg Delfyje prisiskaitė komentarų apie gėjų eitynes, kuriuose rašoma, kad tai yra blogai. Suradęs Pedivikijoj straipsnį Gėjų eitynės pradėjo jį vandalinti, tik pamiršo atsijungti. Tada gi prasidėjo adminų karas, kuriame Snūkeris ir Hugo atmetinėjo vienas kito keitimus, kaip kad Pipedijoj atmetami Anonimo keitimai.

Galiausiai Hugo užpiso kariauti su Snūkeriu ir Hugo sugalvojo tolerastus pavadinti tolerastais. Tolerastai aišku įsižeidė, ir po slaptų pokalbių Pieškų, snukių beigi rokų triumvirato skype chat'e buvo nuspręsta, kad reikia atimti Hugui admino teises.

To ir laukė Vikipedijos triumviratas, kurie iškart pradėjo laidoti Hugo. Jiems pasipriešino Šizofrenikai Žemaičiai, bet vien jų pastangų neužteko, todėl į pastiprinimą atėjo kiti šizofrenikai.

Kai Pieškų, snukių beigi rokų triumviratas beigi Vikipedijos triumviratas manė, kad jiems nepavyks nuversti Hugo, grįžo Pedivikijos Mesijas Nomadovas.

O tataigi vykstant karui Vpovilaitis išdavė šizofrenikus ir perėjo pas tolerastus. Tas atsitiko todėl, kad Tired time Vikipedijos skypėje paprašė Snūkerio, kad šisai atrakintų straipsnį Pimpalas ir Tired time galėtų padaryt redirektą į "Varpa (lytinis organas)". Tasai nepatiko Hugo.arg, kuris pradėjo tyčiotis ir kurti redirectus iš "Šliundra", "Pyderai", "Homonaciai". O dėl to dar apkaltino Pipediją.

Taigi eilinį kartą įrodyta - viskas Pedivikijoj vyksta dėl pimpalų.

O Pipedija sako: taigi pats Hugo medituoja, čia Žiedas su jo accountu cirkus išdarinėja, ko gero vėl paprašė savo vaikystės draugo, kad sužinotų Hugo passwordą.

Karo pabaiga

Karo pabaigoje Hugo.arg buvo negarbingai išspirtas iš Vikipedijos, taigi Šizofrenikai kapituliavo. Po tolerastų pergalės jau rengiami Pedivikijos prezidento rinkimai, apklausos rodo, kad antrajame ture susitiks Dirgėla beigi Pipedų partijos kandidatas.