Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Delfis

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
(Nukreipta iš Delfi)
Jump to navigation Jump to search
Štai tokį logotipą dabar Delfis naudoja.
Dabar gi jau Delfi visus ima džiuginti savo antraščių dvasia, tai skaitytojams matyt labai patinka

Delfi - populiariausias Lietuvos portalas, aišku, tokiu pasidarė po to, kai nuduso One. Delfis pasižymi tuo, kad per reklamas ten nesimato teksto, o dar kai kurios ir triukšmingai groja bei dainuoja, tai neduok tu dieve darbo metu pasileist ar šeimynai miegant apsilankyt. Todėl jau baigia prarasti lankytojus. Bet lankytojai visvien eina, nes turinys neįkainojamas bei nepakartojamas.

Šitasai logotipas jau pasenęs, jeigu ką.
Delfis seniai žinomas dėl savo profesionalaus žurnalizmo

Dar Delfi įžymus savo populiariu lankytojų užsiėmimu - šikti į komentarus. Daugelis lietuvių dar ir dabar internetą supranta labai paprastai: internetai yra Delfis. Arba Delfis yra internetai. Todėl ir lankosi. Ten kariauja visokie JAV, NATO ir ES remėjai, ir dar kažkokie Rusijos remėjai, bet gal jie jos neremia, sunku pasakyt, jų rašte gi tiek daug klaidų. Tapęs politinių kovų komentaruose arena, Delfis išties apvertė lietuvišką internetinę žiniasklaidą, mat iki jo tebuvęs Lrytas tebuvo reklaminis Lietryčio puslapis, ne tiek rašęs naujienas, kiek laikraščio anonsus. Taip, būtent iš Delfio komentarų kilo ir įžymusis trolis Patriotas. Patriotas dabar tylesnis, betgi jo vietą greit kiti užėmė.


Kam dar gali prireikti kažko, jei yra DELFI, kažkurių ten metų vasario 3 atžymintis savo veikos dešimtmetį ar netgi didesnį jubiliejų?! Beje, DELFI yra labai nemėgstamas vatnikų, tokių kaip Gediminas Gemskis.

Delfi įtaka

Kažkada kokiais tai 2000 metais Delfi atrodė kultūringai, tvarkingai ir gražiai, o komentarų prie straipsnio surinkdavo mažiau, negu koks nors eilinis blogeris dabar gauna

Matyt, kol nebuvo Delfi, tai niekas nei pagalvot negalėjo, kad po straipsniais galima šikti į komentarus, tai aišku, visuomenė apsidžiaugė ir paskui labai ėmė reikšti savo nuomonę, taip sukurdama ištisą Delfi komentatorių fenomeną.

Visgi didesnę įtaką padarė ne komentatoriai, o aktyvi veikla, kai ir skaitytojai savo nuomones gali išreikšti kokiame Delfi Pilietyje, ar užduoti kokius nors klausimus kažkokiems politikams.

Dabar gi po truputį viskas keičiasi - Facebook jau ima valdyti internetus, politikai susikuria sau nuosavus blogus, tuo tarpu gi Delfi, nežinodami, kaip padidinti klikus, vis aktyviau džiugina visus tūpomis antraštėmis.


Delfis ir Respublika

Kartą kažkuo Tomkui neįtiko Delfis, tai užsuko kažkokį portalą "Delfinas", kur dar ir kažkokį vokietį įkišo ir ėmė varyti ant Delfio ir visų redaktorių belenką. Tai paskui šitas Tomkaus projektas žlugo ir nunyko. O prasidėjo taigi viskas nuo to, kad estai Delfį pardavinėjo ir Tomkus tikėjosi, kad už centus nusipirks. Bet Delfis buvo protingesnis ir parsidavė kažkokiems švedams. O Tomkus liko musę graužęs.

Paskui jau Respublika patys susikūrė kažkokį neaiškų savo internetų portalėlį, bet kad niekas jo neskaito.


Vagystės istorija

Istoriškai senoviniais laikais Delfi pagarsėjo, kai kažkaip pagrobė iš Palubinskio kažkokį puslapį. Po to Palubinskis teigė, kad Delfis pagrobė iš jo kažkokį puslapį. O Delfis teigė, kad Palubinskis iš jų pasiskolino kažkokį puslapį. Taip ar anaip, Palubinskis gavo špygą. O Delfis susikrovė kapitalą. Nes turtingesni visad laimi. Tačiau, kaip patvirtino Palubinskį gynęs advokatas pavarde Mažonas (jo vardas dėl laiko tėkmės užsimiršo) Delfis visgi sumokėjo Palubinskiui solidžią sumą ir Palubinskis sutiko pasilikti apvogtas.

Dar kiti pasakoja visai kitaip: esą Palubinskas išvis jokio puslapio neturėjo, tai iš kažkokios kontoros pasiskolino, nes labai norėjo internetą kurt, tai gavo pasižaist už dyką, o paskui pajutęs biznį, domeno savininkams pareiškė, esą pirkit dabar iš manęs viską brangiai, tačiau buvo pasiųstas. Gi tuo tarpu suradęs kontaktų su tuomet dideliais konkurentais iš 5ci, ėmė ir sukėlė skandalą.

Tai aišku, taip niekas ir nežino dabar, kaip ten išties buvo, bet Delfis visvien tapo Delfiu, o štai 5ci nugrimzdo į nebūtį, tuo tarpu Online.lt vis dar gyvas nelyg koksai praeities palikimas, primenantis praeitą tūkstantmetį...

Konkurentai visokie

Dar yra visokių Delfio konkurentų, tokių, kaip Alfa, Lrytas.lt, Balsas ir visokių kitokių, bet tai jau pamėgdžiotojai, lūzeriai, outsaideriai ir kiti visokie. Dar kiti pastebėjo, kad jei nori bent kažko internetuose pasiekt, tai vienintelis būdas - Delfį pamėgdžiot, nes kitaip žiūrės kaip į nerimtą ir neateis pasižiūrėti.